Cesta nejmenšího odporu

Flow

15.8. – 22.8. 2016

Tak já jsem minulej týden měla tak trochu Vánoce, když mi konečně dorazily dvoje dlouho očekávaný karty! Jedny Tarotový a jedny výkladový. S kočičkama. Takže se, přátelé, připravte na pravidelnou a velmi vydatnou dávku neodolatelného kýče a roztomilosti!:-))

A je to sranda, protože já vlastně ani nemám kočky zas tak ráda, jsem spíš psová. Ale tyhle jsou prostě boží. Jmenujou je Spirit Cats a asi tu s nima teď budu pár týdnů strašit.:-)


Tak tohle je Zephyr, seznamte se!

Tenhle týden k nám přichází s poselstvím, kterýmu se v angličtině řiká hezky a jednoduše „FLOW“ a v češtině je mu nejpodobnější asi PLYNUTÍ.


Zkrátka Zephyr vás nabádá, abyste se tentokrát pozorně zaměřila na jakejkoliv pocit odporu. My lidi jsme totiž celkem legrační bytosti.

Jakmile se něco neodehrává přesně tak, jak bysme chtěli nebo očekávali, jen tak se s tím narozdíl od všech jiných zvířátek nesmíříme, ale většinou naopak bojujeme a tlačíme na pilu a jdem hlavou proti zdi a prostě vzdorujeme co to dá (což jak nejspíš všichni víme většinou moc k ničemu nevede, žeano :-).

No, a tahle číča doufá, že bychom se od ní mohli tentokrát tak trochu inspirovat.


Když totiž kočka něco chce, tak si vždycky a zcela přirozeně volí cestu nejmenšího odporu. Jde zkrátka za tím, co jí těší a dělá to zvídavě, neohroženě a bez jakýhokoliv sebeospravedlňování.

Když se před ní někde otevřou nějaký dveře, tak prostě vejde. Když vycítí zábavu a potěšení, jde si pro ně. Když zrovna není kudy vejít, tak jde na průzkum, vyskočí na plot, pak na střechu, až nakonec najde jinou snadnou cestu škvírou v okně, aniž by se u toho musela někam násilně vloupávat nebo tak něco.

A když nejsou otevřený ani dveře ani okna? No, tak se holt posune o dům dál!


Vzpomeňte si tenhle týden na tuhle kočičí taktiku kdykoliv budete mít pocit, že jste narazila na nějakou zeď, přes kterou to nejde dál.

Zeptejte se sama sebe, co by v takovou chvíli udělala Zephyr? 

Zavřete oči a představte si, že jste kočka. Kam vás ťapky ponesou?;-)

<3

Zkuste můj kurz 30 dní opravdický sebelásky a naučte se, jak konečně všechny ty moudra o sebepřijetí taky vážně žít! A víte, co je boží? Je to úplně ZADARMO!

2 thoughts on “Cesta nejmenšího odporu

  1. Dobrý den, můžu se zeptat kde jste je objednala ? A na kolik vás vyšly i s dopravou a se vším ? :) Jsou krásné a chtěla bych si je objednat ale nevím kde je to nejlepší :)

    1. Veorniko, mám je přímo od autorky, když na ně vybírala peníze na KickStarteru. Teď by měly být k dostání tady. http://www.nicolepiar.com/spiritcats/ Jinak na kolik mě to vyšlo vám asi moc nepomůže, protože já je objednávala a platila v australských dolarech, pardon!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

WordPress Anti Spam by WP-SpamShield