Čas na zvyšování vaší intuitivní kondičky

43_Intuitive_communication

27. 6. – 3.7. 2016

Ahoj, duše moje!

Když jsem minulej týden vytáhla tu kartu Ztráta, trochu jsem se lekla, co to má jako bejt, protože se mi nezdálo, že by se zrovna v mým životě k něčemu schylovalo. A tak mě to trochu znervóznilo, protože i když pořád tvrdim, že karet se neni třeba bát, že nikdy nepředvídaj nevyhnutelnou budoucnost, spíš radí, upozorňujou a maximálně varujou, tak se člověk neubrání obavy z nějakejch nečekanejch překvapení.

No, a tak jsem čekala, co se z toho vyklube a v pátek ráno to bylo jasný.


Brexit.

A možná vám to bude připadat srandovní nebo divný, ale mě vám to fakt nějak hrozně vzalo. Obrečela jsem to. Protože po tom, co jsem v týhle zemi čajů o páté prožila 2 roky svýho života, mi to najednou přišlo jako kdyby nás opustil nějakej sice vzdálenej, ale přece hodně blízkej příbuznej. Tetička Mary zpoza louže, co za ní jednou za čas jedete na výlet, ona vás cpe máslovejma sušenkama, řiká vám “darling” a je to moc fajn.

Tak je mi to prostě celý nějak hrozně líto. A řikala jsem si, že vám to sem napíšu, protože třeba se cítíte stejně. Možná kvůli tomu samýmu, možná kvůli něčemu úplně jinýmu… Ale to je úplně jedno. Jedno velký virtuální obejmutí si zasloužíme všichni.

Tak tady ho máte. Jo?


A teď už k poselství na tenhle novej týden.

Vyšla nám totiž karta INTUITIVNÍ KOMUNIKACE a jestli už tyhle moje výklady nějakej pátek sledujete a zkoušíte se jima třeba i řídit, tak už nejspíš to, co se vám dneska snaží říct, dávno víte. A sice…

Jste ze svojí podstaty intuitivní bytost, zlato moje.

Jakto? No, protože jste napojená na všechny a na všechno kolem a vlastně tak životem putujete jako více či méně aktivní přijímač a zároveň i vysílač vesmírný moudrosti.


Někdy tohle všechno prostě tak nějak víte a neni potřeba žádnýho vysvětlování.

Jindy se potřebujete párkrát zhluboka nadechnout, než vám to dojde.

A někdy vám to trvá dny, týdny, možná i měsíce, než k vám ten šepot vašeho srdce konečně dorazí skrz všechen ten šum a šrumec vnějšího světa.


Ať už tak nebo onak, je to tam ve vás.

Ta moudrost, vědění a instink, pravda jdoucí z duše.

A přesně tam je tenhle týden potřeba se podívat.


Intuici je stejně jako svaly, který čekají, až je použijete a pěkně protáhnete, aby mohly sílit, potřeba trénovat. Zkuste si proto tenhle týden udělat takovej intuitivní workout, během kterýho můžete ozkoušet svojí intuitivní kondičku.;-)


Tuhlenc je pár nápadů jak na to:

  • Až si budete v restauraci vybírat z meníčka, vybodněte se na to, co byste si měla dát nebo co si dáváte vždycky a objednejte si něco, na co se zrovna CÍTÍTE.
  • Jděte na toulací pocházku bez cíle a nechte se unášet tam, kam vás nohy zrovna zanesou.
  • Pohrajte si se svýma tarotovýma nebo výkladovýma kartama (pardon, já musela! :-))
  • Pokuste se tenhle týden tolik neplánovat a nechcte si prostor pro nějaký to spontánní, ad-hoc rozhodnutí.
  • Pokaždý, když se budete ohledně něčeho rozhodovat (a je úplně jedno, jestli to bude něco malýho nebo velkýho), zavřete si na chvilku oči a vědomě přesuňte svojí pozornost z hlavy do středu svýho těla (k pupíku). Co cítíte tam jako správný?

Dávejte schválně pozor, co vám tyhle kroky přinesou a jakej budou mít výsledek. Klidně si to pište a třeba se tu i s náma podělte! Myslim, že objevíte zajímavý věci.;-)

<3

Zkuste můj kurz 30 dní opravdický sebelásky a naučte se, jak konečně všechny ty moudra o sebepřijetí taky vážně žít! A víte, co je boží? Je to úplně ZADARMO!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

WordPress Anti Spam by WP-SpamShield