Jak přirozeně regulovat Hashimoto

Tak nevim, jestli vrhnout se na takhle odborný téma v době, kdy je můj mozek ještě pořád trochu nasáklej mlíkem, byl ten nejlepší nápad.

Ale já jsem prostě šla minule s Josefínou na procházku a najednou mi začaly chodit nápady na všechny možný videa, který bych pro vás chtěla natočit a nebralo to konce! Celou cestu jsem si je diktovala do telefonu a jedno z prvních témat bylo právě Hashimoto.

Tohle divný jméno totiž označuje autoimunitní onemocnění štátný žlázy, jejímž důsledkem je hypofunkce štítný žlázy a mě ho diagnostikovali na začátku těhotenství.


Doktorka mi tehdy řekla, že se s tím nedá nic dělat.


Holt prostě budu muset do konce života polikat hormony, ale to je OK, protože tím stejně trpí asi 30% žen.

Heh.

No jo, jenže to bych nebyla hippík a bejvalá rybička, abych se nechala tak jednoduše odbýt, žeano. A tak jsem začala hledat a zjistila jsem, že…


Něco se samozřejmě dělat dá a je toho vlastně docela dost.


No, a právě těmhle změnám se věnuje moje mluvící hlava v tomhle celovečerním filmu.

Je to dlouhý, já vim.

Jenomže ona je ta autoimunita a všechno kolem toho fakt obsáhlý a složitý téma a já se prostě snažila, aby to všechno dávalo nějak smysl a zároveň v tom byly i nějaký praktický rady. Tak snad to přežijete.

Takový 4 hlavní oblasti, o kterých je ve videu řeč, protože v jejich rámci jsem udělala nejvíc změn, jsou:

  • Strava
  • Doplňky stravy
  • Kosmetika
  • Čistící prostředky

A tady už jsou odkazy na knížky, weby a produkty, který zmiňuju.

 

 

 

 

  • Menstruační kalíšek maji zase tady

 

  • A jinak protinožčí makeup, kterej používám já a je barvenej ovocem a minerálama, se jmenuje 100% Pure

P.s. Tohle video jsem točila asi 4 dny a to většinou těsně potom, co jsem se přiřítila ze cvičení. To je totiž jedinejch asi 30 minut kdy Josefína přes den spí. Takže pokud se vám zdá, že na některejch těch záběrech vypadám trošku použitě… Tak se vám to nezdá.:-D


P.p.s. Láká vás tarot, ale vůbec nevíte kde vlastně začít? No tak přesně od toho je tu moje TAROTOVÝ ČARODĚJKOVÁNÍ PRO ZAČÁTEČNÍKY. Praktickej video kurz, ve kterým se naučíte základy, všechno si hned vyzkoušíte a posílíte tak tu svojí slavnou intuici, o který je tady pořád reč.;-)

[/vc_column_text]

Zkuste můj kurz 30 dní opravdický sebelásky a naučte se, jak konečně všechny ty moudra o sebepřijetí taky vážně žít! A víte, co je boží? Je to úplně ZADARMO!

[/vc_column][/vc_row]

One thought on “Jak přirozeně regulovat Hashimoto

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

WordPress Anti Spam by WP-SpamShield