Jste připravená

41_Amethyst

1.8. – 8.8. 2016

Tak dneska předně pardon za výpadek v minulým týdnu! Ale jak už asi spousta z vás, co odebírají moje novinky vědí, jsem právě v tom radostném období, kdy se může žena zcela legitimně stát velrybou (a taky se jí stane), kdy může částečně a nebo zcela zešílet a nemusí se vymlouvat na PMS a kdy se poprvé v životě nemusí cítit provinile za to, že jediný, co se jí momentálně v životě chce, je spát.


Jinými slovy jo, jsem těhotná!


A ohromně si všech těchto výše popsaných bodů užívám! Bohužel to má pro vás tu nevýhodu, že si pak někdy místo abych vám radila co se životěm, jdu fakt lehnout.:-D

Nicméně dnes jsem hrdinně tady a se mnou i vaše poselství na tenhle týden!;-)


Jste připravená, zlato moje!

Bez ohledu na to, kde přesně se zrovna na tý svojí cestě nacházíte, Ametyst se dneska objevuje proto, aby vás ujistil, že je bezpečný udělat ten potřebný krok a nebo se prostě jenom plně položit do toho, co už se vám děje.

Všechno co bylo potřeba, už jste udělala a teď se můžete všem těm změnám a vnitřní transformaci, která vás s nimi čeká, podat s jasnou myslí, důvěrou a sebevědomím.

Voda a fialová barva vám v tomhle procesu pomůžou. Obklopujte se jí, pijte jí, koupejte se v ní… Nechte ji smýt jakékoliv obavy, které vás ještě možná drží zpátky.

Tohle dáte.

Máte na to.

Jste připravená a přišel váš čas.

<3

Zkuste můj kurz 30 dní opravdický sebelásky a naučte se, jak konečně všechny ty moudra o sebepřijetí taky vážně žít! A víte, co je boží? Je to úplně ZADARMO!

2 thoughts on “Jste připravená

  1. jee, tak dneska to krasne sedi… dnes jsem sice se slzama jak hrachy nechala poprve svoje dvoulete detatko u mamky (babicky meho syna) na prazdninach. ☺on to zvladl perfektne ani si nevsimal, ze odjizdime s manzelem… stalo me to velke premlouvani, ze to dokazu a dokazala ?

    1. Dobře ty, Ivo! Mě tyhle lekce čekají za chvíli, tak se ti pak kdyžtak ozvu!:-))

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

WordPress Anti Spam by WP-SpamShield