Novoroční výklad: Karta na rok 2018

Tyjo, tak už máme osmnáctku! Vzpomínám si, jak jsem si kdyý mi bylo 10 říkala, kde asi v těhle vzdálenejch letech 2017, 2018 a třeba i 2020 jednou budu a jak budu vypadat.

No, a hele, už je to tu!

A já asi stárnu nebo co, pančto jinak bych sem takový sentimentální blbiny nepsala.:D

No nic!

V dnešním výkladu, kterej je zároveň prvním v tomhle roce, jsem se zaměřila na tzv. Symbol růstu pro letošní rok.


To je karta v jejímž duchu se pro nás kolektivně ponese následujících 12 měsíců.


Je fajn ji znát kvůli všem případnejm překážkám, který vám v týhle době příjdou do cesty, protože je můžete reflektovat třeba i jejím prizmatem.

Na rok 2018 vychází symbol Velký arkány v číslem 11 – Síla. Co přesně to znamená, to se dozvíte ve videu, #neasi!;)

Krásnej novej rok přeju a pusu od klokanů!

 

P.s. Láká vás tarot, ale nevíte jak na něj? Nebojte se vlka nic, chystám totiž mini e-kurz pro úplný tarotový začátečníky! Tak mějte oči otevřený, uši nastražený a nezapomeňte se přihlásit k odběru novinek, pančto by měl být koncem roku na světě!;)

2 thoughts on “Novoroční výklad: Karta na rok 2018

  1. Zamilovala jsem si Vaše výklady. Jsou tak krásně nenásilné, hravé, srdečné… a neuvěřitelně lidské! Zároveň sdělením silné, když už mluvíme o Síle :) Došlo mi, že je to hlavně Vaším hlasem – je nádherný! Příjemný, vřelý, ženský! Je pro mne radost výklady poslouchat.

    Proto velmi děkuji za tento exklusivní Novoroční výklad, ale i za všechny, které děláte :) Vždy mi zpříjemní den a přinesou inspiraci na nadcházející období. Mějte se krásně!

    1. Jééé, Jani, hrozně moc děkuju za všechny ty krásný slova! Jsem moc ráda, že se vám výklady líbí a že dávají smysl. Já vždycky když je dělám, tak tajně doufám, že si o nich tam na druhý straně někdo myslí to, co tady píšete vy, hehe.:) Takže díky. Moc to pro mě znamená. <3

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

WordPress Anti Spam by WP-SpamShield