Když si zavřete oči…

imagination

31.10. – 6.11. 2016

Tak se vám zase po dlouhý době hlásím s týdenním poselstvím výkladových karet od svojí klokaní klávesnice!

Jsem zpátky z Čech, odkud jsem si jako pěknej suvenýr přitáhla chorobu s neuvěřitelným jménem Ruce, nohy a ústa a ne, to si nedělám srandu!:-)


Ale o tom vám vůbec psát nechci, protože včera bylo novoluní ve štíru, který s sebou nese téma transformace a odhazování vrstev, masek a kůží, který už vlastně vůbec nejsou naše.

Takže zase konfrontace se všema těma věcma, co je za sebou táhneme jak mrtvoly, znáte to.


No, a do toho ta dnešní karta.

FANTAZIE.

I když se vám totiž možná tenhle kočičák může zdát zvláštní a třeba i trochu divnej (takhle přece normální kočka nevypadá, no ne?!;-), tak je ve skutečnosti úplně normální, obyčejnej a nese s sebou poselství, že i věci, který nám někdy můžou připadat příliš jiný, příliš hezký a tudíž třeba příliš mimo dosah, jsou ve skutečsnoti mnohem obyčejnější a dosažitelnější, než si myslíme.

Chce to jen otevřít mysl myšlence, že to, co nešlo dneska, možná půjde jindy a že tím, kým jsme byli vždycky, nemusíme být napořád.


Což může být dost děsivý, já vim. Ale je to tak je to správně.

Není totiž potřeba se nebát pustit něco, s čím jste se identifikovali třeba i dlouhý léta. Takovej strach je normální. Je  potřeba jenom zůstat věrní svýmu srdci a být na sebe během celýho tohohle procesu hodní.


Je v pořádku chtít změnit kurz i když jste se kdysi rozhodli, že teď pojedete tudy. 

Je v pořádku říct ne i když jste včera řekli ano.

Je v pořádku změnit názor, postoj i přesvědčení.

Je v pořádku zavřít si oči, představit si, jak bych to chtěla úplně nejradši… A potom to tak i udělat.

Fantazii se totiž meze nekladou a to jak v hlavě, tak ani tam venku v opravdovým světě. Je jenom potřeba si uvědomit, kdo je to ten, co vlastně nastavuje pravidla, kterýma bychom se jakože měli řídit.

Protože tím někým jste jenom vy sama.

<3

Zkuste můj kurz 30 dní opravdický sebelásky a naučte se, jak konečně všechny ty moudra o sebepřijetí taky vážně žít! A víte, co je boží? Je to úplně ZADARMO!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

WordPress Anti Spam by WP-SpamShield