Kecání bez vzdělání: S Blankou Vun Kannon o principu zrcadlení


Znáte takový to když  máte pracovnu v ložnici a telefon si nevypínáte ani na noc a přitom marně tápete, proč se nemůžete ani na vteřinu zastavit, aniž by po vás někdo něco chtěl?

Nebo když vám do života neustále chodí lidi, který vás ignorujou, manipulujou nebo prostě něčím děsně štvou a vy si řikáte, (veverčí bože) PROČ?!

Tak to proto, že ZRCADLENÍ!:-)

Koncept, kterej zná asi úplně každej novodobej hippík a sebe-hledač. No, a přesně o něm jsme si ve 4. díle Kecání bez vzdělání povídaly s mojí další kamarádkou a moudrou duší, Blankou Vun Kannon!

A co všechno se teda dozvíte?

  • Jak funguje zrcadlení a co to vlastně je?
  • Jak rozklíčovat co nám ten vnější svět vlastně odráží a jak v tom najít ten svůj význam?
  • Do jaký míry je můj svět odrazem mě samotný a do jaký míry je odrazem těch, se kterýma ho sdílím?
  • Jak se svýma zrcadlama pracovat a jak je měnit ku obrazu svému?
  • Co to je záměr a proč je důležitej?
  • Jak si určit ten „správnej“ záměr?

Audio podcast:

 

Něco o Blance

Blanka je odbornice na Fengh Shui, Soul Coach a zakladatelka inspirativní platformy Škola HARMONIE, která učí žít v rytmu hudby vlastního srdce. Nejvíc ze všeho je to ale ženská, která si před lety dokázala přiznat, že je totální workoholik, kterej neví co v životě chce, kdo pořád prioritizuje potřeby ostatních a taky našla odvahu to ZMĚNIT. Proto se dneska živí tím, že inspiruje ostatní a že je super.;-)

V současný chvíli žije Blanka v USA, v severní části New Jersey, krajině močálů, dálnic a hlubokého sebepoznání,:-) ale několikrát do roka jezdí do našich českých končin, kde pořádá nejrůznější kurzy a workshopy, který najdete tuhlenc…

Zkuste můj kurz 30 dní opravdický sebelásky a naučte se, jak konečně všechny ty moudra o sebepřijetí taky vážně žít! A víte, co je boží? Je to úplně ZADARMO!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

WordPress Anti Spam by WP-SpamShield