Kecání bez vzdělání: S Janou Králikovou o její cestě k Zásadně zdravě


Tak je to konečně tady. Kecání s mojí nej ka, bývalou spolurybičkou a současnou gastro hvězdou Janou Králikovou, alias Zásadně zdravě!

 

S Janou toho máme za sebou fakt hodně. Od školních lavic na základce, Rybičky, spousty karambolů až ke svatebnímu svědčení.:) No, a dneska jsem ji pro vás konečně vyzpovídala.

Překvapivě tohle Kecání není o jídle nebo o výživě, ale o tom, jak jít za svým srdcem. Protože v tom je, aspoň pro mě, Jana úplně exemplární příklad.

Z holky, co nastoupila do zaměstnání a jen tak se mnou psala nějakej blog, protože to prostě bylo fajn, je dneska kuchařka, výživová poradkyně, fotografka, cestovatelka, Foodblogerka roku… Zkrátka zvíře, co ho na sociálních sítích denně sledujou desítky tisíc lidí a co s ní už nemůžete jít jen tak na kafe, protože po ní někdo furt chce autogram.:D

A co že se to teda dneska dozvíte?

  • Jak se Jana vlastně k Zásadně zdravě dostala

  • Jak dlouho jí trvalo, že jí její vášeň začala živit

  • Co je to nejdůležitější na cestě k „úspěchu“

  • Jak si při vlastní práci nastavit hranice

  • Stačí k úspěchu jenom nadšení a vášeň?

  • Jak moc je potřeba při cestě za tím svým pálit mosty

  • Jak Jana zjistila, co chce vlastně dělat (a jak to třeba můžete zjistit i vy ;)

Něco o Janě

Jana je vedle toho, že je mojí nej ka taky nutriční gastronomkou. Což je, jak sama řiká, vlastně něco jako šampon 2 v 1 akorát s tím rozdílem, že tohle fakt funguje. Spojuje totiž svojí vášeň pro vaření a gastronomii se zdravým životním stylem tak, aby to nejenom dávalo smysl, ale taky vás to bavilo. Tak.:)

A pokud byste se chtěli s Janou potkat jinde než na Instagram stories, tak ji můžete ulovit třeba na Izraelskou odyseu nebo kulinářskou cestu napříč Asií.;)


Janu najdete tuhlenc:

Zásadně zdravě

Asijské bylinky

 

Podcastová verze:


Zkuste můj kurz 30 dní opravdický sebelásky a naučte se, jak konečně všechny ty moudra o sebepřijetí taky vážně žít! A víte, co je boží? Je to úplně ZADARMO!

[/vc_column]

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

WordPress Anti Spam by WP-SpamShield