Kecání bez vzdělání: S Marikou Paul o tom jak najít svoje poslání


Sláva, další díl Kecání je po dlouhý době a spoustě peripetií konečně tady! A tentokrát na téma, který jste si sami vybrali, a sice POSLÁNÍ!

Co to vlastně je, jak ho najít a taky jak ho případně přetavit do něčeho, co vás živí.

Přiznám se, že tohle téma je i pro mě hodně třeskutý, protože přestože si myslim, že já jsem to svoje fakt našla, tak je pořád spousta otázek, na který rozhodně nemám odpovědi. Ostatně to, že mám o poslání rozdělanej celej kurz, kterej jsem se nakonec rozhodla odložit právě kvůli svýmu vlastnímu hledání a ujasňovaní a jeden rozepsanej článek už někdy od března, je toho dost dobrym důkazem.:-))

Přes to přese všechno si velmi drze a neskromně troufám říct, že v tomhle dílu Kecání zaznělo několik fakt celkem zásadních a poměrně radikálních myšlenek a moc s Marikou doufáme, že vám aspoň trošičku pomůžou při tom vašem hledání.

A o čem že jsme si to teda vlastně povídaly?

  • o tom co to poslání vlastně je a jestli by nebylo fajn tenhle koncept trochu předefinovat
  • jak svoje poslání najít – pár fíglů, který fungovaly nám
  • jak poznat, že tohle je opravdu to „ono“
  • o prokrastinaci a o tajnejch signálech, který v sobě často ukrývá ;-)
  • jak přetavit svoje poslání do podnikání… A jestli je to vlastně vůbec potřeba
  • o překážkách, na který každej na tý svojí cestě hledání narazíme
  • o tom jestli je to vaše poslání jedna jediná věc a nebo to může být i několik věcí najednou

Podcastová verze:

 

Něco o Marice

Marika Paul je hledač, inspirátorka, zapálenec do osobního rozvoje a tak trochu rebelka, která se rozhodla narodit s tím, že si chce život prostě užít!:-)

Věnuje se spoustě věcí od mentoringu až po výklad karet, ale její největší vášní je Human Design, kterej mapuje unikátní nastavení a vlohy každýho z nás. V loňským roce vydala Marika knížku s názvem Tvoje vlastní pravda jako klíč ke štěstí, což je takovej úplně bezva úvod do spirituality pro všechny, co se k ní nově dostali a vůbec netuší, kde vlastně začít.

Zkuste můj kurz 30 dní opravdický sebelásky a naučte se, jak konečně všechny ty moudra o sebepřijetí taky vážně žít! A víte, co je boží? Je to úplně ZADARMO!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

WordPress Anti Spam by WP-SpamShield