Konflikt a jeho lekce

Conflict

8.8. – 15.8. 2016

Na tenhle týden jsem použila svoje nový karty, který jsem minulej týden dostala od jedný zlatý duše jako dárek. Jmenujou se Connected & Free a jsou od Inner Hue, pokud by vám v průběhu času padly do oka, protože dneska je určitě nevidíte naposledy.;-)


No, a hezky na uvítanou nám hned vyšla karta s názvem Konflikt!:-D

A přestože to může být takový jemný varování, abyste si tenhle týden dávala pozor na příliš zapálený výměny názorů, má tahle karta mnohem víc co do činění s konflikty, který probíhají spíš uvnitř než mimo nás.


Jako bytost narozená do tohohle světa jste se totiž upsala několika unverzálním vesmírným zákonům, z nichž jedním je zákon zrcadlení. Proto pokaždý když se dostanete do nějakýho střetu a nebo ho třeba jenom pozorujete (což je díky dnešnímu zpravodajství vlastně denně), využijte to jako příležitost k zamyšlení se nad svýma vlastníma vnitřníma rozporama.

Pokud je ten konflikt (ať už vnitřní nebo vnější) dlouhodobej a vám příjde, že snad ani nemá řešení, zeptejte se sebe sama proč se ho držíte a čím a jak vám vlastně slouží (což může znít jako blbost, ale na to, že vám dlouhodobě nefunkční situace něco přináší, můžete vsadit boty, protože jinak už byste v nich dávno nebyla)?


Spory jsou něco, co většinou vnímáme spíš negativně, ale tenhle týden bude fajn kouknout se i na druhou stránku mince. Darem konfliktu je totiž schopnost pročistit vzduch a udělat si ve věcech jasno! Koneckonců právě jen díky tomu, že s někým nesouhlasíte, víte, co nechcete a co byste tím pádem radši.;-)

Naštvání, který s tím jde ruku v ruce, je potom tou úplně nejlepší motivační silou pro změnu. Konflikt tak tudíž může stát za totální sebedestrukcí, ale taky za tím, že konečně bouchnete do stolu, prolomíte ledy a osvobodíte se od čehokoliv, co vás drží zpátky.

Je to něco, co vám pomůže si uvědomit, co vlastně chcete a co vám v současnou chvíli pravděpodobně chybí.

Vnímejte ho proto tak. Jako svýho dočasnýho průvodce na cestě za svým „vyšším dobrem“, kterýmu je dobrý porozumět a pak ho zase poslat dál.

<3

Zkuste můj kurz 30 dní opravdický sebelásky a naučte se, jak konečně všechny ty moudra o sebepřijetí taky vážně žít! A víte, co je boží? Je to úplně ZADARMO!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

WordPress Anti Spam by WP-SpamShield