Najděte si svojí smečku

IMG_20160228_203643

Tak jsem se právě vrátila z naprosto neuvěřitelnýho víkendu s Leonie Dawson, kterej budu, myslim vstřebávat ještě hodně dlouho.
A jak tam přemýšlím o všem, co během těch dvou dnů zaznělo a co všechno mi to dalo, chci vám dát jednu fakt důležitou radu.


JDĚTE A NAJDĚTE SI SVOJÍ SMEČKU.


Protože nic není v životě tak léčivý jako přijít mezi lidi, který třeba ani pořádně neznáte a přesto se cítíte jako doma.

Lidi, který vás inspirujou tím, jak jsou opravdový. Lidi kterým nemusíte nic vysvětlovat. Lidi kterym je jedno, jestli jíte maso nebo žijete z prány, jestli pracujete v kanceláři nebo čistíte čakry, jestli jste ztracená a v háji nebo totálně nad věcí…

Lidi, který vás prostě berou přesně tak, jak jste. Lidi, který vás chápou protože… Jsou taky jenom lidi. Se všim tim leskem i bordelem, co s sebou to člověčenství nese.


Možná je to těžko přenositelný, ale po těhle 2 dnech, kdy jsem totálně unavená, citově obnažená a přesto neskutečně uvolněná a šťastná, vám chci říct…

Pošlete do háje lidi, který vás v životě ubíjí!

Lidi, který nesdílejí váš pohled na svět, vaše hodnoty… Lidi který z vás chtěj mít někoho jinýho, než kým fakt jste.

Lidi, který vás neposouvaj, ale stahujou.


Nechte je jít. Můžete. Já vám to dovoluju, pokud si to třeba bojíte nebo neumíte dovolit sama.


Každej jsme průměrem 5 lidí, se kterýma trávíme nejvíc času.

A pokud chcete být v životě šťastná, potom si těhle 5 lidí fakt dobře vybírejte.


Na týhne planetě totiž nejste od toho, abyste zachraňovala druhý z jejich mizérie. Nejste tu od toho, abyste trpěla s lidma, který vaší pomoc nechtěj nebo na ní prostě nejsou připravený. Nejste tu od toho, abyste někoho o něčem přesvědčovala, před někým se obhajovala nebo se z každýho snažila udělat sluníčkovýho jednorožce.

Jste tu od toho, abyste byla šťastná a tím pádem šla za tím, co vás šťastnou dělá!

To, že tím možná po cestě někoho opustíte, je normální a v pohodě stejně jakože tím někomu jinymu pomůžete transformovat život.


A pokud nevíte, kde tu svojí smečku hledat, vytvořte si jí! Udělejte ženskej kruh, úterní kafe pro alternativní maminky, vyšívání pro hippíky nebo já nevim co!:-)

Věřte mi, že to bude jedna z těch nejlepších věcí, kterou jste pro sebe kdy udělala.

Hawk!

<3

Zkuste můj kurz 30 dní opravdický sebelásky a naučte se, jak konečně všechny ty moudra o sebepřijetí taky vážně žít! A víte, co je boží? Je to úplně ZADARMO!

2 thoughts on “Najděte si svojí smečku

 1. Smečku sa mi doteraz nepodarilo nájsť, som strašný introvert a akonáhle mám okolo seba viac než 2 ľudí, nastáva blok… Mám v živote iba jedného blízkeho človeka a to je môj priateľ. Ostatní o mne skoro nič nevedia. A tí, ktorých treba poslať do hája, čo ak je to najbližšia rodina? Ach jaj. :(

  1. Ahoj Obludko!:-)
   Introverti jsme vlastně skoro všichni. A tím nechci vůbec nijak znevažovat nebo pochybovat o tom, že potkávat se s více lidma najednou pro tebe může být fakt výzva. Naopak. Má to tak fakt většina lidí a přirozených extrovertů je na světě opravdu pomálu. Já jsem třeba člověk, kterej má rád společnost, ale taky bývám nervózní, když jdu někam, kde nikoho neznám a po jakýkoliv slezině se musim dlouho dobíjet doma a o samotě.
   O smečce mluvím proto, že je samozřejmě príma, když má člověk kolem sebe co nejvíc lidí, se kterýma si rozumí, ale pokud jsou jen 2, tak to taky úplně stačí!:-) Další bezva možnost jak se seznamovat bez toho, aniž by člověk musel chodit někam mezi množství lidí je internet, různý fóra, Facebookový skupiny… ;-)
   A co se týče těch lidí, co je potřeba poslat je někdy do háje. VĚTŠINOU je to nejbližší rodina!:-D A proto mít správně nastavený hranice s rodinnýma příslušníkama je jedna z últimátních zkoušet sebelásky…

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

WordPress Anti Spam by WP-SpamShield