Napojte se na ducha věcí

Reconnect_with_spirit

18.7. – 24.7. 2016

Dneska tady máme tak krásně! Skoro jako na jaře. Sousedce dokonce rozkvetly narcisky. A tak jsem nějak dostala chuť zas po delší době oprášit ty svoje Soul Trees karty, který jsou bezva hlavně když nechcte trávit hodiny rozjímáním nad tim, co tim chtěl vlastně básník říct, pančto jsou celkem polopatický a taky dost direktivní. Jinými slovy vám víceméně otevřeně řikaj, co máte dělat.:-)

A co nám teda vyšlo na tenhle týden?

Napojte se na ducha věcí.

A jak se to dělá?


No, záleží na jakýho konkrétního ducha se chcete napojit! Na toho svýho, na ducha nějakýho místa, předmětu nebo na svoje pra pra rodiče (to bych zrovna úplně nedoporučovala!:-))?

Já už mám tak nějak vyzkoušený, že nejlíp v těhle věcech funguje povídání. Zkrátka snaha navodit s tou danou energií nějakej rozhovor.


Pokud se tudíž chcete napojit na svoje vyšší já, potom bezvadně funguje vzít si tužku a kus papíru (nebo si to koneckonců můžete psát i do počítače), napsat na něj konkrétní otázku nebo obavu, kterou zrovna máte a v zápětí si na to i sami odpovědět. Zní to trochu legračně, ale je to vážně skvělá věc, při který se vám toho dost možná spousta objasní.


Jestli byste si ráda popovídala třeba s duchem přírody, potom jděte a obejměte strom (ano, jako náš pan prezident. A pokud od teďka nebudete moct tenhle obrázek vymazat z hlavy, tak doporučuju radši něco jinýho.:-D), projděte se někde bosky nebo jen tak pozorujte mraky. Dobrý je dělat takový věci s nějakým konkrétním záměrem, kterým může být třeba zase snaha najít opdověď na nějakou otázku. A pak jenom čekejte, co vám příjde.


Další bezvadnou příležitostí jak se napojit na síly naší planety a vesmíru jako celku je lunární rituál, kterej si můžete udělat teď o úplňku.


Všechny svoje poznání a postřehy si pište, protože pokud vám nebudou dávat smysl v tu danou chvíli, většinou stačí vrátit se k nim s malým časovým odstupem.;-)

<3

 

Zkuste můj kurz 30 dní opravdický sebelásky a naučte se, jak konečně všechny ty moudra o sebepřijetí taky vážně žít! A víte, co je boží? Je to úplně ZADARMO!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

WordPress Anti Spam by WP-SpamShield