Návrat k vlastním hodnotám a vizi

Vision

22.8. – 29.8. 2016

Tak dneska se na nás přišla podívat číča jménem Stargaze se svý poselstvím VIZE.

Její kukadla jsou plný snů a kouzel, protože nejenom že je pořád upíná ke hvězdám, ona se jednou z těch hvězd, co se na svět dívají ze svojí vesmírný výšky, dokonce stává.


Ono je totiž v tom každodenním shodu naplněným všema těma věcma co bysme měli, hrozně jednoduchý a vlastně i přirozený zapomínat na jakousi širší perspektivu vlastního života. Musíme přece stihnout autobus, dodělat práci, vyzvednout děti ze školy, uvařit večeři… A za chviličku jedeme na autopilota, ani o tom nevíme.

A v mnoha případech je to vlastně dobře! Protože nejspíš nepotřebujete přemýšlet nad nesmrtelností chrousta při každým čištění zubů (i když, proč ne?:-), akorátže pak jsou tu i jiný, větší věci…


Jako třeba vědět PROČ dělám práci, kterou dělám, JAK chci vychovávat svoje děti nebo PROČ jsem se rozhodla (protože ona je to vždycky věc rozhodnutí) jíst, pít, přemýšlet a zkrátka ŽÍT tímhle konkrétním způsobem a do jaký míry se to vlastně shoduje s mýma životníma hodnotama.

No, a Stargazer přichází právě proto, aby nám tyhle věci připomněla.

Vede nás k tomu, abychom se zastavili pokaždý, když nám něco nehraje, pokaždý když chceme udělat nějaký větší rozhodnutí a zeptali se sami sebe…


„Do jaký míry tahle situace/rozhodnutí reflektuje moje opravdový hodnoty? Jak moc je to v souladu s tím, kým doopravdy jsem nebo kým chci být?“


A jestli nevíte, jaký hodnoty v životě vlastně máte, tak nebojte!;-)

Můžete si nad nima buďto zkusit zameditovat (prostě je k sobě během meditace nechte přijít nebo si představte, že třeba zpovídáte sami sebe) a nebo si stáhněte tady tenhle seznam z mojí vlastní produkce, kterej vám pomůže najít ty, který s váma zrovna nejvíc rezonujou.

Pověste si tak tyhle svoje hodnoty na nástěnku, lednici nebo si je třeba přepište do telefonu a vraťe se k nim vždycky, když si nebudete jistý, jestli je pro vás něco dobře nebo když si budete chtít ověřit, jestli něco, co děláte nebo se na to chystáte, pro vás má z hlediska vaší životní cesty vlastně vůbec smysl.

<3

Zkuste můj kurz 30 dní opravdický sebelásky a naučte se, jak konečně všechny ty moudra o sebepřijetí taky vážně žít! A víte, co je boží? Je to úplně ZADARMO!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

WordPress Anti Spam by WP-SpamShield