Není nic jinýho, co byste měla cítit než to, co cítíte právě teď

2_Moonlight_goddess

 

6. 6. – 13. 6. 2016

Ahoj, duše moje!

Tak nevim jak vy, ale já jsem si teda minulej týden musela hodně opakovat poselství pondělní karty a to moudro, který jsem k němu sama napsala, a sice, že i špatný zprávy, můžou vlastně být dobrý.

Kromě toho, že nám tady u protinožců totiž tvrdě udeřila zima, měli jsme tu obrovskou bouři a měsíc je zrovna ve svý ospalý fázi, tak jsem se taky dověděla, že mám v krku záškodníka Hashimota.

A ne, to neznamená, že mi tam sedí nějakej Japonec, jak by se mohlo na první pohled zdát, ale jedna taková pitomá, autoimunitní nemoc, co útočí na štítnou žlázu. A hele, neni to vlastně vůbec žádný drama, protože je to prej celkem běžná věc a kdybych nešla na krev, tak o tom ani nevim (takže neumírám nebo tak něco, nebojte), nicméně fakt, že jsem teď kvůli tomu pod hormonální léčbou, je pro moje hippie ego, který se pyšní tim, že skoro nikdy nebere žádný prášky, fakt celkem újma.

Doktorka mi samozřejmě řekla, že se s tím nedá NIC dělat a že budu muset být na lécích celej život, což jí samosebou nevěřim, nicméně “dobrý zprávy” si fakt představuju trochu jinak.:-D

Hlavní důvod, proč vám to ale všechno píšu je to, že je mi jasný, že ať vás v životě potkaly dobrý nebo špatný zprávy, tak jenom málokdy je to takhle jednoduchý. Většinou k nám totiž příjde celej koktejl věcí a informací a je nejenom normální, ale dokonce i potřeba dát si čas to všechno nějak zpracovat.


A přesně o tom je i dnešní karta.

Přišla proto, aby nám řekla, že bez ohledu na to, co se stalo nebo nestalo a jestli to bylo “dobrý” nebo “špatný”, je to všechno v pořádku.

Vy jste v pořádku.

A neni nic jinýho, co byste měla nebo neměla cítit než právě to, co cítíte tady a teď.

Buďte na sebe tenhle týden hodná.

Buďte k sobě sametová.

Protože jak špatný, tak i dobrý zprávy můžou být často štrašidelný a pokud se bojíte, tak je to proto, že se vlastně bát potřebujete. Ne proto, že jste slabá. Ne proto, že nemáte dost odvahy. Ale proto, že v sobě nosíte spoustu osamělejch a ustrašenejch aspektů sebe sama, který takhle volaj o vaší pozornost a pomoc a jediný, co je potřeba udělat, je je objemout.

Pomazlit je.

Chytit je za ruku a nechat je brečet, křičet, jít si lehnout…

Říct jim, že je všechno v pořádku a že nikam nepůjdete, protože je máte ráda i tak. Uplakaný, uječený, ospalý a bez energie… nedokonalý.


Zkuste se tenhle týden proto řídit otázkou, “Jak k sobě můžu být dneska sametovější?” a schválně kam vás to zavede.

<3

Zkuste můj kurz 30 dní opravdický sebelásky a naučte se, jak konečně všechny ty moudra o sebepřijetí taky vážně žít! A víte, co je boží? Je to úplně ZADARMO!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

WordPress Anti Spam by WP-SpamShield