Novolunní poselství: 14.6.2018

Tak doufám, že vás ten poslední měsíc moc nesemlel? Pokud jo, tak dobrá zpráva je, že na tenhle to vypadá o dost líp! Jukněte sami…

1) Co s tímhle novoluním nechat odejít:

Samotu a zalejzání do vlastní ulity. Nejspíš to bylo dost potřeba minulej měsíc, ale teď už je zas dobrý vykouknout ven, říct si o pomoc, podporu, sdílet svoje prožitky s ostatníma… Zároveň je dobrý vybřednout i z nějakejch zacyklenejch vnitřních pochodů a analýz, u kterých cítíte, že vás už nikam neposouvají a spíš se v nich jen tak masochisticky rochníte.

2) Co s tímhle novoluním pustit dovnitř:

Trpělivost a priority. Já vim, že možná už chcete být někde úplně úplně jinde, že to všechno hrozně dlouho trvá, že se vám zkrátka ty věci pod rukama nevyvíjí tak, jak byste si úplně přáli, ale jak vždycky říkala moje babička (a já to nesnášela :D), „Dočkej času jako husa klasu!“

To nevadí, že ještě nejste v cíli. Směřujete tam. Fakt. A pokud je toho na vás moc, jste ve stresu nebo já nevim co, sedněte si a rozmyslete si svoje priority. Delegujte. A tak.

Tohle je pro mě super aktuální, protože už zas cítím, jak se to na mě všechno kupí, mám pocit, že musím být ta nejlepší máma, manželka i ženská v domácnosti a pak jsem protivná jak činže.

3) Pomocníček:

Někdy je těžký udělat jeden velikej skok z určitýho způsobu přemýšlení nebo života a je to v pohodě. Nemusíte pálit mosty, nemusíte přeskakovat Grand Canyon, můžete to brát postupně a být jednou nohou tam i tady. Důležitý je jenom být si toho vědomí a snažit se vzít si z každý tý zkušenosti něco posilujícího.


Karty, který používám v tomhle výklad jsou Fountain Tarot a Moon Angels (Pomocníček)


P.s. Láká vás tarot, ale vůbec nevíte kde vlastně začít? No tak přesně od toho je tu moje TAROTOVÝ ČARODĚJKOVÁNÍ PRO ZAČÁTEČNÍKY. Praktickej video kurz, ve kterým se naučíte základy, všechno si hned vyzkoušíte a posílíte tak tu svojí slavnou intuici, o který je tady pořád reč.;-)

[/vc_column_text]

Zkuste můj kurz 30 dní opravdický sebelásky a naučte se, jak konečně všechny ty moudra o sebepřijetí taky vážně žít! A víte, co je boží? Je to úplně ZADARMO!

[/vc_column][/vc_row]

4 thoughts on “Novolunní poselství: 14.6.2018

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

WordPress Anti Spam by WP-SpamShield