Novolunní poselství: 15.4.2018

Ahoj v dalších lunárním cyklu! Dneska to bude rychlý, protože mám chorýho muže a dítě mi už asi po stošedesátýosmý páchá někde sebevraždu. Takže…

1) Co s tímhle novoluním nechat odejít:

Tendenci jednat impulzivně a emotivně nikoliv z nitra svý duše a toho, jak věci doopravdicky cítíte, ale vlastně z ega. Ze strachu, z nějakýho náhlýho návalu naštvání a tak. Zkrátka dejte pozor na svoje vnitřní zviřátko, který by vás tenhle měsíc mohlo zbavovat vaší vnitřní síly.

2) Co s tímhle novoluním pustit dovnitř:

Intuici a tu opravdovou vnitřní moudrost, která je taky emotivní, ale narozdíl od tý zvířecí je klidná. Nenaléhá, prostě je. Tenhle měsíc je proto ideální příležitostí k prozkoumávání svýho vnitřního hlasu ať už skrze čarodějkování, meditace… Cokoliv, co víte že vám osobně funguje v napojování se na to, co kdesi uvnitř už přece dávno víte.

3) Pomocníček:

Nebojte se tenhle měsíc začínat nový věci, kroky, cesty… Je jedno, kam vás dovedou. Důležitý vlastně není co děláte, ale ta energie za tím. A ta by měla právě vyvěrat spíš z toho hlubokýho, niternýho pocitu Královny holí a ne z toho pudovýho vznítění na kartě Síly.;)


Karty, který používám v tomhle výklad jsou Circo Tarot a Connecte & Free (Pomocníček)


P.s. Láká vás tarot, ale vůbec nevíte kde vlastně začít? No tak přesně od toho je tu moje TAROTOVÝ ČARODĚJKOVÁNÍ PRO ZAČÁTEČNÍKY. Praktickej video kurz, ve kterým se naučíte základy, všechno si hned vyzkoušíte a posílíte tak tu svojí slavnou intuici, aby vám mohla srozumitelně radit, až bude potřeba.;-)

[/vc_column_text]

Zkuste můj kurz 30 dní opravdický sebelásky a naučte se, jak konečně všechny ty moudra o sebepřijetí taky vážně žít! A víte, co je boží? Je to úplně ZADARMO!

[/vc_column][/vc_row]

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

WordPress Anti Spam by WP-SpamShield