Novolunní poselství: 15.5.2018

Tyjo, tak nevím, jak vy, ale já do tohohle novýho měsíce (myšleno jako lunárního, ne kalendářního. To jen aby bylo jasný, že mám sice ten mozek pořád dost vymytej, ale ne zas tak :)) vstupuju nějaká úplně rozbitá.

Josefína je nemocná, takže jsme obě už od čtvrtka zavřený doma a postupně se měníme ve votrávený, krvelačný bestie, který se synchronizovaně střídají v tom, kdo zrovna víc ječí. Pepi se ale dneska chytře zachránila před výbuchem mojí mateřský frustrace tím, že udělala svých prvních 5 krůčků, takže jsem musela uznat, že je stejně nejšikovnější a nejroztomilejší a že jí teda nechám žít.:D

Tak to jen tak na úvod malé okénko do mého života, který nicméně dost napovídá, v jakých duchu se nese dnešní výklad…

1) Co s tímhle novoluním nechat odejít:

Přílišnou péči o druhý, ale vlastně i o sebe ve smyslu, „hlavně abych někomu neublížila.“ Někdy je potřeba trochu rozvířit vody a dělat kroky, který nejsou pro všechny příjemný a je to tak v pořádku. Nesnažte se tenhle měsíc být za každou cenu v klidu, nad věcí a v zenu. Ono to totiž nejspíš úplně nepůjde a to nevadí. Jasně, je fajn snažit se v životě o nějakou rovnováhu a stabilitu, ale taky je důležitý vědět za jakou cenu. Pokud je jí další bič, kterej si na sebe ušijete a tím pádem utrpení, tak je asi lepší jít jinudy.

2) Co s tímhle novoluním pustit dovnitř:

Smrt. Já vim, děsivý. Ale nebojte. Tahle karta je totiž ve svým pozitivním aspektu hlavně o kompletní transformaci. A tu je potřeba tenhle měsíc pustit dovnitř, otevřít se jí. Nebude to nejspíš úplně bezbolestný, ale bude to stát za to. Ať už se proto budete loučit s čímkoliv, dopřejte si dostatek času a prostoru na smutek, kterej se s tím ponese. Nesnažte se tohle vnitřní hojení uspěchat. Pokud vám to pomůže, myslete na to, že i když něco končí, ve vás to zůstalo. Zanechalo to stopu a odkaz, kterej teď můžete použít pro svojí další cestu.

3) Pomocníček:

Až budete na rozcestí a v takovým tom stavu, kdy si nebudete jistý, co teda dál, protože hlava vám říká tohle, srdce zas něco jinýho… Sedněte si a poslouchejte svoje tělo. Jak se cítíte ohledně různých variant řešení? Co vám to říká? Většinou víme naprosto přesně, co máme dělat, jenom to nejsme schopný slyšet přes křik všech možnejch strachů a myšlenek, co nám běhají v hlavě. Zkuste je utišit tím, že se prostě zaměříte na něco úplně jinýho. Na svoje tělo.


Karty, který používám v tomhle výklad jsou Fountain Tarot a Connecte & Free (Pomocníček)


P.s. Láká vás tarot, ale vůbec nevíte kde vlastně začít? No tak přesně od toho je tu moje TAROTOVÝ ČARODĚJKOVÁNÍ PRO ZAČÁTEČNÍKY. Praktickej video kurz, ve kterým se naučíte základy, všechno si hned vyzkoušíte a posílíte tak tu svojí slavnou intuici, o který je tady pořád reč.;-)

[/vc_column_text]

Zkuste můj kurz 30 dní opravdický sebelásky a naučte se, jak konečně všechny ty moudra o sebepřijetí taky vážně žít! A víte, co je boží? Je to úplně ZADARMO!

[/vc_column][/vc_row]

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

WordPress Anti Spam by WP-SpamShield