Novolunní poselství: 16.2.2018

Ehm, já vim, že se s tímhle už fakt trošku opakuju, ale #babybrain stále přetrvává nebo co a já mám v hlavě pořád úplně vygumováno. Což znamená, že mě teď na tyhle úvody fakt neužije. Teda aspoň tak, aby měly hlavu a patu. Takže mi odpusťte, že se zas rovnou vrhnu na to nejdůležitější…

1) Co je s tímhle novoluním dobrý nechat odejít:

Zacyklování se ve vlastních destruktivních myšlenkách a představách o tom, jak je něco hrozný a na houby. Jo, jasně, často to tak fakt je. Ale ještě častějc nám v hlavě problémy přerůstaj do obrovitánskejch oblud,  který jsou pak hodně hladový. Chtějí víc strachu a obav. Tak si toho jenom buďte vědomí a zbytečně je nevykrmujte do zvířátek, který se vám nevejdou do výběhu.:)

2) Co je dobrý naopak pustit dovnitř:

Hravost, optimismus, novou sílu a začátky. A ne, to neznamená malovat věci na růžovo. Spíš je udržovat v rovnováze úměrně vašemu trápení. Takže pokud máte náročný období, cíleně se ptejte sami sebe, co vám dělá radost a pak ty věci i vážně dělejte.

3) Co vám ty předešlý věci pomůže převést do praxe:

Klaďte sami sobě a svojí hlavě otázky, který vám otevřou oči. Musí věci fakt být tak, jak jsou teďka? Je to všechno vážně tak, jak se mi to jeví? Nemůže to třeba být i jinak?

Pusťte si do života lidi, který mají na danou věc jinej pohled než vy a schválně co vám to dá…

 


P.s. Pokud se vám po mně teď, když jsem na mateřský, stejská, tak mě můžete potkat a sledovat tady na Instagramu a Instagram stories.

P.p.s. Láká vás tarot, ale nevíte jak na něj? Nebojte se vlka nic, chystám totiž mini e-kurz pro úplný tarotový začátečníky! Tak mějte oči otevřený, uši nastražený a nezapomeňte se přihlásit k odběru novinek, pančto by měl být koncem roku na světě!;)

[/vc_column_text]

Zkuste můj kurz 30 dní opravdický sebelásky a naučte se, jak konečně všechny ty moudra o sebepřijetí taky vážně žít! A víte, co je boží? Je to úplně ZADARMO!

[/vc_column][/vc_row]

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

WordPress Anti Spam by WP-SpamShield