Novolunní poselství: 17.1.2018

Dneska to bude jenom krátký, protože #mateřství. Pardon.

Takže…

1) Co je s tímhle novoluním dobrý nechat odejít:

Pocit závislosti na druhých v tom, co děláte nebo jak se chcete rozhodovat. Spolupráce je super, ale někdy je potřeba jít i sám a vyzkoušet si, že to dáte. A vy to dáte. Není potřeba se bát, hvězdy vám přejou.:)

2) Co je dobrý naopak pustit dovnitř:

Klidně tenhle měsíc pusťte dovnitř všechny strachy spojený právě s touhle nezávislostí. Zvládnu to? Mám na to? Co když to nevýjde… To jsou všechno normální prožitky a myšlenkový pochody. Je dost možný, že to máte nebo budete mít i obráceně. Takovej ten pocit, že to všechno dáte levou zadní. I ten je tentokrát v pohodě a poslouží vám v cestě, kterou jít potřebujete.

3) Co vám ty předešlý věci pomůže převést do praxe:

Propojování svojí vlastní sociální bubliny s jinejma. Pouštění lidí a vlivů zvenčí dovnitř tak, aby vás inspirovali. Opravdovost před sebou samýma. Když budete na vážkách, kudy kam, zeptejte se která z variant víc odráží to, co si opravdu přejete a potřebujete a která to, co byste měli nebo co máte pocit, že se od vás očekává. A je „správně“.;)

 


P.s. Pokud se vám po mně teď, když jsem na mateřský, stejská, tak mě můžete potkat a sledovat tady na Instagramu a Instagram stories.

P.p.s. Láká vás tarot, ale nevíte jak na něj? Nebojte se vlka nic, chystám totiž mini e-kurz pro úplný tarotový začátečníky! Tak mějte oči otevřený, uši nastražený a nezapomeňte se přihlásit k odběru novinek, pančto by měl být koncem roku na světě!;)

[/vc_column_text]

Zkuste můj kurz 30 dní opravdický sebelásky a naučte se, jak konečně všechny ty moudra o sebepřijetí taky vážně žít! A víte, co je boží? Je to úplně ZADARMO!

[/vc_column][/vc_row]

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

WordPress Anti Spam by WP-SpamShield