Novolunní poselství: 17.3.2018

Tak Měsíc už zas oběhnul celou zeměkouli a ten dnešní výklad je podle mě fakt krásnej. Musím se vždycky fakt smát, jak moc to všechno sedí. Tak třeba teď tu mám na návštěvě mámu a než přijela, tak jsem si říkala, kolik nebudu mít času na práci. Potřebuju přece konečně dodělat ten kurz a tak.

No, je tu už 2 týdny a já samozřejmě skoro nic neudělala, protože buď dospávám poslední rok svýho života (neúspěšně. Myslim, že to už asi nedoženu nikdy.:D) a nebo si řikám, že jí tu přece nemůžu, chudáka, nechat takhle otročit.

Takže lup ho a hned mi karty řeknou, ať laskavě zklidnim hormon a využiju toho, že mi jednou za rok někdo dobrovolbě na 2 hodiny pohlídá dítě. #převelikédíky

Mimochodem, pokud s kartama sami začínáte, tak vám tenhle výklad cvičně moc doporučuju. Je totiž hezkej (to jakože neni strašidelnej), krásně výmluvnej, zřejmej a prostě vůbec si myslim, že toho z něj hodně vyčtete i beze mě.

Takže pokud chcete, zkuste si ho nejdřív interpretovat po svým a teprve potom si pusťte to, co si o něm myslím já.;)

1) Co je s tímhle novoluním dobrý nechat odejít:

Snahu zvládnout a dělat všechno sami. Jo, v mnoha ohledech je samozřejmě dobře hledat všechny odpovědi uvnitř sebe sama a naučit se dolívat si ten vnitřní pohár nezávisle na druhých… Ale je taky dobrý umět si říct o pomoc. Někdy vás to totiž vystřelí kupředu mhonem rychlejc.

2) Co je dobrý naopak pustit dovnitř:

Podporu, partnerství, lásku a pomoc od druhýho. Je dost možný, že kolem sebe máte někoho, kdo se zrovna teďka potřebuje cítit potřebnej. Využijte toho. Budete rádi oba. Spousta věcí má v životě mnohem hlubší smysl, když je sdílená. No, a teď je ta chvíle, kdy je fajn přesně tohle udělat.

3) Co vám ty předešlý věci pomůže převést do praxe:

Komunikujte jasně a přímo co potřebujete, proč a jak konkrétně chcete pomoct. Nechoďte kolem horký kaše a prostě to řekněte. Je to ok. Rozhodně mnohem víc ok než snaha druhýho nenápadně vmanipulovat tam, kde bysme ho chtěli mít.;-)

 


P.s. Pokud se vám po mně teď, když jsem na mateřský, stejská, tak mě můžete potkat a sledovat tady na Instagramu a Instagram stories.

P.p.s. Láká vás tarot, ale nevíte jak na něj? Nebojte se vlka nic, chystám totiž mini e-kurz pro úplný tarotový začátečníky! Tak mějte oči otevřený, uši nastražený a nezapomeňte se přihlásit k odběru novinek, pančto by měl být co nevidět na světě!;)

[/vc_column_text]

Zkuste můj kurz 30 dní opravdický sebelásky a naučte se, jak konečně všechny ty moudra o sebepřijetí taky vážně žít! A víte, co je boží? Je to úplně ZADARMO!

[/vc_column][/vc_row]

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

WordPress Anti Spam by WP-SpamShield