Novolunní poselství: 18.11.2017

Tenhle výklad je moc krásnej. Jakože v něm vyšly krásný karty. Škoda, že už mi 9 měsíců mozek nefunguje tak, abych to byla schopná dostatečně jasně a stručně vystihnout! :D #ohwell

Takže ještě jednou pro jistotu a pro přehlednost.

1) Co je s tímhle novoluním dobrý nechat odejít:

Zbytečné obavy a strachy z toho, „co by kdyby.“ Nekoukejte zbytečně daleko před sebe.  Neposlouchejte lidi, kteří si myslí, že ví, co je pro vás nejlepší (myslej to dobře, ale to víte vždycky jenom vy sami). Zkuste si sundat tu pomyslnou pásku přes oči a kouknout se, kde doopravdicky jste teďka v tomto okamžiku.

2) Co je dobrý naopak pustit dovnitř:

Konce a nový začátky. Uzavírání důležitejch životních kapitol. Ohlédnutí se za vším, co už jste dokázali a kam jste se dostali. Uvědomte si, že jste součástí většího celku, ať už to pro vás znamená cokoliv a že většina z toho, co se vám v životě děje, vlastně vůbec není osobní.

3) Co vám ty předešlý věci pomůže převést do praxe:

Vlastně všechno, co zaznělo u karty Svět. K tomu můžete přidat meditace na korunovou čakru nebo třeba jenom zavřený oči až někde půjdete přírodou.:) Cokoliv, co vám dá pocit, že ve světě nejste sami a že jste součástí něčeho mnohem většího a hlubšího.

Ameeeeeeen!:)

 


P.s. Pokud se vám po mně teď, když jsem na mateřský, stejská, tak mě můžete potkat a sledovat tady na Instagramu a Instagram stories.

P.p.s. Láká vás tarot, ale nevíte jak na něj? Nebojte se vlka nic, chystám totiž mini e-kurz pro úplný tarotový začátečníky! Tak mějte oči otevřený, uši nastražený a nezapomeňte se přihlásit k odběru novinek, pančto by měl být koncem roku na světě!;)

[/vc_column_text]

Zkuste můj kurz 30 dní opravdický sebelásky a naučte se, jak konečně všechny ty moudra o sebepřijetí taky vážně žít! A víte, co je boží? Je to úplně ZADARMO!

[/vc_column][/vc_row]

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

WordPress Anti Spam by WP-SpamShield