Novolunní poselství: 19.10.2017

 

Hele, já vim, že ještě není listopad. Je říjen. Akorát že já na tý mateřský nějak ztrácím pojem o čase, tak ke mně buďte shovívaví, prosím, jo?:)

Díky těmhle mým výpadkům z reality mi ale dneska úplně poprvé došlo, že mám ty výklady vlastně úplně blbě pojmenovaný!

Protože jo, tenhle je sice převážně na listopad, ale taky na říjen, žejo. Někdy to fakt výjde, že se ten měsíc začerní přesně koncem měsíce, ale ono se to novoluní furt posouvá, žeano (to je překvapení, viď, Karolí?). No, a já pak plácám blbiny jako v tomhle videu a kradu vám z tohole roku víc jak 14 dní.

Což nikdo nechceme, žejo.:)

Takže pardon!

(Ve skutečnosti jsou tyhle moje přežblebty a náhodně nefaktický výroky jenom takovou zkouškou, jestli u videa dáváte fakt pozor.:D)

Od teďka budu proto u každýho novýho výkladu prostě psát datum a basta. A jestli si ťukáte na čelo, jakože to jsem teda fakt Einstein, tak na to nemůžu říct nic jinýho, než že jo, máte pravdu, no!:D

<3


P.s. Pokud se vám po mně teď, když jsem na mateřský, stejská, tak mě můžete potkat a sledovat tady na Instagramu a Instagram stories.

P.p.s. Láká vás tarot, ale nevíte jak na něj? Nebojte se vlka nic, chystám totiž mini e-kurz pro úplný tarotový začátečníky! Tak mějte oči otevřený, uši nastražený a nezapomeňte se přihlásit k odběru novinek, pančto by měl být koncem roku na světě!;)

[/vc_column_text]

Zkuste můj kurz 30 dní opravdický sebelásky a naučte se, jak konečně všechny ty moudra o sebepřijetí taky vážně žít! A víte, co je boží? Je to úplně ZADARMO!

[/vc_column][/vc_row]

2 thoughts on “Novolunní poselství: 19.10.2017

  1. Uplne sedi? a bavi me to hodne dlouhy povidani o jedne veci z mnoha uhlu,to je super,clovek ma cas si u toho srovnat myslenky a pocity a tak? Diky!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

WordPress Anti Spam by WP-SpamShield