Pohyb vpřed s odvahou a rozmyslem

18_Artemis

 

13. 6. – 19.6. 2016

Tak dneska především veliký pardón! Ten den volna co jsme tu u protinožců měli mi totiž nějak rozhodil celej harmonogram, až jsem se k tomuhle našemu poselství dostala až dneska (jak moc špatný to se mnou je, když ze státních svátků přestane být radost a spíš se to celý přehoupne do jednoho velkýho “snažim se zachránit, co jsem předtim nestihla” zmatku?:-D)

Ale tak už vás nebudu dál zdržovat a hurá na to!

Tenhle týden k nám přišla bohyně Artemis se svym poselstvím odvahy, soustředěný akce a sesterství.


Artemis je lovkyně. Je to žena kuráže a odhodlání. Žena, která si je jistá sama sebou a která moc dobře ví, že na světě není nic, co by nedokázala. Přesto je moudrá a něžná. Protože vědět, že něčeho MŮŽETE dosáhnout neznamená, že toho dosahovat MUSÍTE. Právě naopak. A proto netlačí na pilu, ale nechává se unášet svojí intuicí.


Chce se mi udělat tenhle krok? Je to opravdu v souladu s mým přesvědčením? Je tahle cesta vážně cestou mýho srdce?


Jakmile se rozhodne jestli jo nebo ne, vnáší do hry svojí hlubokou soustředěnost. Ve chvíli kdy ví, co chce, je načase střelit ze svýho loveckýho luku přímo do černýho s přesným záměrem a odhodláním.


Artemis není bojovnice, ale sportovkyně.

Proto je pro ní taky tak důležitá hra, sesterství, podpora a fair play. Jen díky nim je schopná pohybu vpřed s nadšením a láskou. Nemá potřebu soupeřit a vytvářet si nepřátele, protože ví, že vítězství bez porážky neexistuje. A tak se druží, nebojuje ale spolupracuje a nebojí se říct si o pomoc, když ji náhodou potřebuje.


A jak teda můžete tenhle týden tohle poselství Artemis převést do praktickýho života?

  • Kdykoliv budete zase stát před nějakým rozhodnutím, dilematem nebo zkrátka situací, kdy si nebudete jistá kudy kam, zkuste se nejdřív zeptat svojí intuice.
  • Zaměřte se na to jaký máte z jednotlivejch variant a možností POCIT. Co vám o nich říká vaše srdce? Cítíte nadšení, radost a nebo je vám vlastně dost divně?
  • Až se rozmyslíte (nebo asi spíš říct “rozcítíte” ;-), jděte do svýho rozhodnutí naplno. Nemusíte se obhajovat, nikomu nic vysvětlovat… Nepotřebujete ničí svolení. Prostě se soutřeďte na to, čeho a proč chcete dosáhnout a s touhle vizí v mysli jděte dál.
  • Řekněte si o pomoc a podporu. Protože pamatujte: To, že něco MŮŽETE zvládnout sama neznamná, že MUSÍTE.;-)
  • Pokuste se s věcma nebojovat, ale vnímat je spíš jako hru. Hledání tý pravý cesty nemusí být nelítostnej boj na život a na smrt. Může to být vcelku zábavnej sport, kterej si můžete dokonce i docela užít.;-)

<3

Zkuste můj kurz 30 dní opravdický sebelásky a naučte se, jak konečně všechny ty moudra o sebepřijetí taky vážně žít! A víte, co je boží? Je to úplně ZADARMO!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

WordPress Anti Spam by WP-SpamShield