Pouštění stínů s kratšími dny

20_Loss

20. 6. – 26.6. 2016

No, tak teda přiznám se, že z tý dnešní karty se jméne ZTRÁTA asi podobně jako vy moc radost nemám. Ale nebojte se vlka nic, protože mám takovýho tucha, že všechno to ztrácení a opouštění bude mít tenhle týden hodně co dočinění s nadcházejícím slunovratem a tudíž se začátkem přirozenýho ubývání denního světla a sluníčka.

Když tyhle velký astronomický i astrologický posuny navíc smícháme s dnešním úplňkem ve střelci, může to být celkem napínavý, ale dobrá zpráva je, že se to všechno děje ve jménu zas o něco hlubšího vnitřního míru a stability.


Jakákoliv ztráta je vždycky na houby.

Ale často bývá i nutná.

A to vůbec ne proto, že by snad bylo nutný utrpení, ale protože něco pustit a rozloučit se s tím je nutnej krok k tomu, abychom vytvořili prostor pro něco novýho. Pro něco, co je dost možná ve větším souladu s naší opravdovou cestou, než bylo to předtím.


Taková ztráta může přijít třeba v podobě nějakýho uvědomění, zklamání nebo vašeho oblíbenýho šátku, kterej najednou nemůžete za boha najít… Ale nejpravděpodobnějc to bude mít co dočinění s uvolňováním vnitřních stínů, kterých se (nejspíš nevědomě) pořád tak nějak nemůžete pustit.

Znáte to, takový ty věci jako pochybnosti o sobě sama, výmluvy proč něco nejde a jiný sebe-sabotující vzorce.


Proto tenhle týden hlavně sledujte svoje emoce. Zůstaňte s nima. Dovolte jim zaplavit celý vaše tělo. Uvědomte si je. Nechejte se jima změnit.


Zeptejte se sebe sama, “Proč mě ztráta týhle věci vlastně tolik děsí?”


Možná že svojí odpověď nedostanete hned. A to je v pohodě.

Protože jediný, co ve skutečnosti potřebujete vědět je to, že navzdory všemu jste v bezpečí, pod ochranou a připravená na proměnu, která tímhle vším už vlastně dávno začala.

<3

Zkuste můj kurz 30 dní opravdický sebelásky a naučte se, jak konečně všechny ty moudra o sebepřijetí taky vážně žít! A víte, co je boží? Je to úplně ZADARMO!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

WordPress Anti Spam by WP-SpamShield