CHCETE DÁREČEK?:-)

Kurz 30 dní opravdické sebelásky

Protož je načase mít konečně opravdu ráda sebe sama

(a taky je to zadarmo ;-)

Stačí kliknout na tohle tlačítko a napsat „ANO“ do posledního okýnka!

Lísteček první záchrany

Aneb takový malý pomocník pro chvíle,

kdy je všechno na houby.

VĚCI A LIDI KTERÝ MÁM FAKT RÁDA

Teal

TEAL SWAN

Teal Swan je duchovní učitelka a neskutečně zajímavej člověk, co se i jakožto „spirituální autorita“ nebojí ukázat svojí čistě lidskou a tím pádem nedokonalou tvář. Proto je mi taky tak sympatická.:-) Vedle toho je mojí největší inspirací proto, že se narozdíl od čistě pozitivně zaměřených učitelů soustředí hlavně na práci s našima vnitřníma stínama a na jejich přijetí. Její filosofií tudíž není lidi učit, jak být „lepší“ nebo „normální“, ale jak příjmout sebe sama se vším všudy právě skrze svoje stíny. Ze stejný myšlenky vychází i její Completion process, neskutečně transformační, terapeutická technika, kterou sama často při svý práci používám.

Pokud vás baví klást si fakt zajímavý otázky, otevírat svojí mysl  a přemýšlet nad nesmrtelností chrousta, pak moc doporučuje Tealin YouTube kanál, kam každý týden vypouští videa na nejrůznější témata.

Super je taky její blog, na kterým řeší nejenom duchovní, ale hlavně osobní témata a skrze kterej ukazuje, že i duchovní „guru“ jsou pořád jenom lidi.

Leonie

LEONIE DAWSON

Leonie je magor. A taky můj druhej hlavní role model. Způsob, jakým totiž vede svoje podnikání a jak tohle svoje know how předává ženským po celým světě skrze svojí Shining Life & Biz Academy, je jednoduše boží! Plnej barev, flitrů a jednorožců (taky jste si myslela, že dělat byznys po tý administrativní stránce znamená krystalickou nudu v korporátním stylu? No, to neznáte Leonie!:-)), zkrátka je to ženská, díky který jsem pochopila, že být podnikající hippík neni žádnej oxymoron, ale naopak ta nejlepší kombinace pro šíření světovýho míru!:-)

logo-verze-jaja1-medium

JAKORYBIČKA.CZ

Blog o zdravém těle, mysli i duchu, který jsem před lety založila se svojí kamarádkou Janou a který taky víceméně stojí za tím, že dneska jsem tím, kým jsem a dělám to, co dělám.

Najdete tu zdravé a úplně nejlepší recepty, moje staré i novější články rozebírající nesmrtelnost chrousta a hlavně úžasnou komunitu báječných lidí, rybiček.;-)

12088109_10153640905978118_3700039874771805771_n

MARIKA PAUL

Marika Paul je spirituální leaderka, ale hlavně další duše, co si neustále klade zajímavý otázky a přemýšlí o světě způsobem, kterej ve vás vždycky zanechá nějakou stopu. Vedle svýho blogu, kde najdete spoustu inspirace, napsala taky knížku s názvem Tvoje vlastní pravda jako klíč ke štěstí, která je úplně super hlavě pokud s osobním rozvojem teprve začínáte a trochu nevíte, kudy kam. Můžete si u ní nechat ale vyložit i maryášový karty nebo rozberat základy svýho Human Designu.

jaja-02

ZÁSADNĚ ZDRAVĚ

Jana Černá, moje nejlepší kamarádka a druhá Matka Ryba, je nutriční gastronomka, což je něco jako šampón 2v1!:-D Akorát že to, jak Jana propojuje výživové poradenství s kulinářstvím, fakt skvěle funguje. Kombinuje totiž znalosti západní vědy s moudrostí východních tradic, klade důraz na vaši INDIVIDUALITU a je prostě boží!

Najdete u ní spoustu úžasných, zdravých receptů, parádní výlety do pražské SAPY nebo třeba báječné kurzy vaření.

helenka

TAROTOVÉ SEBEPOZNÁVÁNÍ

Helena Kuželová, alias Sophie Joya je nejnom úžasná ženská, ale taky čarodějka a kartářka, jejíž kurz Tarotu byl jednou z nejzásadnějších rozbušek (v tom nejlpeším slova smyslu) v mém životě!

Helena pořádá certifikované Tarotové kurzy, kruhy, úžasné sebepoznávací zájezdy k moři a má taky parádní projekt jménem Tarotový receptář aneb kuchařka pro výživu duše i těla. Najdete v něm nejrůznější zajímavé tipy na výklady i pro úplné začátečníky a taky nějaký ten recept z naší Rybičky.;-)

Unknown

BLANKA VUN KANNON

Blanka Vun Kannon je další krásná a inspirativní bytost, která do Čech přinesla tzv. Soul Coaching, což je unikátní metoda tvorby autentického života vytvořená Denise Linn. Vedle toho se věnuje taky Feng Shui a je prostě bezvadná!:-)

Momentálně žije v USA, ale několikrát do roka se objeví v Čechách, kde pořádá báječné a opravdu sebeobjevné semináře a workshopy. Na jednom jsem sama byla a moje dojmy si můžete přečíst tuhlenc.;-)

foto-profil-HB-200x2012

FERTILITY PORADENSTVÍ

Helča Bieliková je tady pro všechny, které trápí problém s plodností a co se rozhodly vzít své zdraví do vlastních rukou, ale zatím úplně neví co a jak. Je to hrozně milá ženská, která ke zdraví přistupuje holisticky a díky vlastní zkušenosti s neplodností moc dobře rozumí všem temným zákoutím mysli „snažilky“. :-)

Cílem Helčinýho Fertility poradenství je pomoci ženám lépe pochopit potřeby jejich těla, přestat se sebou bojovat, najít vnitřní rovnováhu a trvale udržitelný systém, jak se propracovat ke zdraví a k vytouženému děťátku. K dosažení tohoto cíle obvykle využívá nutriční poradenství, zdravotní cvičení a léčivé bylinky.