Aj!

Zrovna jsem na mateřský, takže žádný osobní sezení momentálně nedělám. Pardon!

Můžete ale zkusit jeden z mých kurzů a nebo se mi upsat tady. Až budu zase „ordinovat“, dám vám hned vědět!

Přeměňte svoje sny ve skutečnost!

Asi bych vám měla přiznat, že v současné době nežiju v ČR, ale v Austrálii… Ale to vůbec nevadí! V dnešním světě kompjůtrů se totiž naštěstí můžeme spojit i tak!

Všechny výklady a sezení probíhají po Skypu. Uznávám, že to zní trochu divně, ale nebojte, mám s tím jen ty nejlepší zkušenosti.

Často je to paradoxně lepší, než setkání osobní, protože nemusíte nikam chodit ani jezdit a můžete mi tak zavolat z domova, práce, nebo klidně třeba z dovolené od bazénu.:-)

Tarotová alchymie

po Skypu

Máte nějaké trápení a nevíte si s ním rady? Stojíte před důležitým rozhodnutím a nevíte kudy kam? A nebo to víte, jen vás pořád něco drží zpátky a vy chcete konečně zjistit, co, kruciš s tím?!

Tarotová alchymie kombinuje Tarotový výklad s koučinkem, a pomůže vám tak nejenom zaslechnout hlas svého srdce, které už všechny odpovědi má, ale hlavně je rozklíčovat a přetlumočit do konkrétních kroků a praktické akce.

499 – 799 Kč

Více informací

Tarotová terapie

po Skypu

Pro všechny ty chvíle, kdy cítíte jen strašnou bolest, vztek, vinu, strach nebo zoufalství, chcete to zastavit a ono to nejde. Pro všechny ty chvíle, kdy přesně víte, co máte dělat a přesto to neděláte. Pro všechny ty chvíle, kdy máte pocit, že už jste zkusila snad úplně všechno a ono to stejně nefunguje.

Tarotová terapie je intenzivní 2-3hodinové sezení, které spojuje tarotový výklad s prací s vnitřním dítětem. Pomůže vám tak nejenom objevit opravdový kořen vašeho problému, ale rovnou ho i uzdravit. Ne zítra, ne za měsíc, ale teď hned.

1.800 Kč

Více informací

A žili spolu šťastně až do smrti!

E-kurz

Čekáte na toho pravého a on pořád nikde? A nebo už někoho máte, ale vůbec si vlastně nejste jistá, jestli tohle je to, co opravdu chcete? Nebo si tím možná i jistá jste, ale z nějakého důvodu vám v tom vztahu pořád něco nefunguje? Potom je vám můj 4týdenní e-kurz šitý přímo na míru!

Každý týden dostanete 1 hodinovou audio nahrávku, kterou si můžete pustit cestou do práce, při vaření nebo třeba při procházce lesem a interaktivní pracovní sešity plné bezva cvičení.

A než řeknete švec, začnete vytvářet zdravé a harmonické vztahy, o kterých se vám do té doby jen zdálo. (No fakt! Testováno na lidech.;-)

1.799 – 1.999 Kč 

Více informací


Ceny v Kč jsou jenom pro klientky žijící v České republice. Pokud žijete jinde, koukněte, prosím, SEM.