E-kurz "A žili spolu šťastně až do smrti!"

Vybudujte vztah, v němž se budete cítit opravdicky milovaná, jistá a sama sebou. Zkrátka takovej vztah, o kterým celou dobu sníte.


Čekáte na toho pravýho, on pořád nikde a vy se pomalu ale jistě začínáte bát, že budete navždycky sama?

Nebo už někoho máte, ale vlastně vůbec nejste přesvědčená, jestli tohle je to, co opravdu chcete?

Možná že to je to, co vás trápí nejvíc. Že ani pořádně nevíte, co vlastně chcete a už vůbec netušíte, jak to, kruci, zjistit. Přitom ve svým věku už byste takový věci vážně vědět mohla  (říkaj znepokojený pohledy příbuznejch) a vy začínáte mít pomalu ale jistě pocit, že snad nejste normální nebo co. Že je s váma prostě něco špatně.

A jste z toho všeho, z těch vztahů a pořád se opakujících neúspěchů už vlastně hrozně unavená, zklamaná a taky rezignovaná.

Přesto je ve vás ale pořád jiskřička naděje. Kdesi hluboko uvnitř tajně věříte, že věci můžou bejt i jinak. “Správně.” Že můžete být s někým opravdicky šťastná a ještě v 90 se s ním vodit za ruce.

Jestli jo, tak v tom případě jste na správným místě, protože přesně pro vás jsem tenhle kurz vymyslela! No, fakt! Byla jsem na tom kdysi totiž úplně stejně. Teď už nejsem… A chci vám pomoct.

Během 4 společnejch týdnů…

Rozklíčujete proč jste tam, kde jste (a ne, tím, že nejste normální, to fakt neni!)

Začnete měnit  vzorce a chování, který vám brání ve štěstí.

Zjistíte, co doopravdy chcete. Od mužských, od vztahů, od života… A taky jak toho dosáhnout.

Jednou provždy vyřešíte klasický spory o zvednutý prkýnko, rozházený ponožky a slíbený telefonáty, který nikdy neproběhnou.

Zaléčíte svoje zlomenéý srdce a začnete znovu nacházet odvahu dát někomu důvěru.

Dozvíte se jak si přičarovat toho pravýho (což zní hrozně debilně, já vim! Ale ono to fakt funguje!)

Najdete svoje vlastní odpovědi na všechny ty, “Co dělat když…” a všechny ostatní situace, kdy si nejste jistá, co dál.


Zkrátka začnete přeměňovat to svoje současný melodrama na pohádku nebo nějakej jinej žánr s dobrym koncem!

A jak že vám s tímhle vším vlastně můžu pomoct?

„A žili spoli šťastně až do smrti!“ je kurz, do kterýho jsem vložila svůj letitej koučinkovej um (hehe!) a know how, ale i svoje OSOBNÍ ZKUŠENOSTI. Kdysi jsem totiž byla přesně tam, kde jste možná právě teď vy. Opuštěná, zmatená, naštvaná… A upřímně i celkem zoufalá nad tim, že určitě nikdy nepotkám toho pravýho, natož abych s ním žila šťastně až do smrti. Ať jsem dělala, co jsem dělala, nakonec jsem se s mužskýma vždycky ocitla v situaci, která byla prostě nějak špatně. Pokaždý to bylo skoro jako přes kopírák a já si přišla jak v začarovanym kruhu, ze kterýho není cesty ven…

Až jednoho dne, BUM! A já potkala svojí životní lásku! Mužskýho, kterej nejenom že byl přesně podle mých představ, ale kterej je dokonce dalece předčil. Opravdovýho partnera, se kterým nemusím nijak bojovat, s nímž můžu o všem otevřeně mluvit a se kterým vím, že spolu zvládneme úplně všechno na světě. Muže, kterej je se mnou, i když se zrovna vztekám nebo břečim jako želva a kterej řekne, že se přece nic nestalo, přestože jsem mu právě nabourala auto. Zkrátka člověka, se kterym se milujeme, respektujeme, táhneme za jeden provaz… A to, že v neděli ráno dělá ty nejlepší palačinky, je už jen takovej bonus navíc.  

A jasně, kdekdo by si řekl, že to je přece NÁHODA. Ale já jsem přesvědčená, že NENÍ! Díky všem svým předchozím zkušenostem a omylům totiž vím, že je naše setkání, stejně jako všechno to, co spolu sdílíme, výsledkem VĚDOMÝHO procesu a změn.

Proto taky „A žili spolu šťastně až do smrti!“ neni jenom další učebnicí plnou teorie nebo manuálem, kterej si přečtete, abyste ho mohla zase úspěšně zapomenout.

Tenhle kurz je PRAKTICKÝM PRŮVODCEM pro každodenní život. Průvodcem, kterej vás naučí základní prinicpy, od nichž budete moct odpíchnout všechno ostatní, ať už jste kdokoliv a kdekoliv.

Slibuju vám, že pokud celej kurz poctivě projdete a budete všechno, co se naučíte aplikovat, potom na vlastní kůži prožijete věci, který jste zatím ani netušila, že jsou možný. To proto, že otázka, zda-li budete v životě šťastná, je do velikánský míry VĚCÍ ROZHODNUTÍ. Rozhodnutí, že si v životě zasloužíte jen to nejlepší.

Proto mi dovolte vás na týhle bojovce vstříc vlastnímu štěstí provázet a ukázat vám nejrůznější zkratky tak, aby to nebyl žádnej nervák, ale spíš legrace!

Co všechno na vás v kurzu čeká?

kurz_product_bundle2
 • 4 x 60minutová audio nahrávka 
 • 4 x interaktivní pracovní sešit 
 • 4 x vedená meditace 

+ bonusový nahrávky na následující témata:

 • Mapa vašich přání a tužeb
 • Randění
 • Ženská sexualita

 

Všechno za 1.799 Kč

Co vám kurz přinese

 • Pochopíte, proč se vám ve vztazích pořád opakujou ty samý vzorce, odkud se vlastně vzaly jednou provždy se jich zbavíte
 • Uzdravíte svůj vztah k mužům a vůbec ke světu jako takovýmu
 • Ujasníte si, co DOOPRAVDY chcete a proč
 • Zjistíte, co vám vlastně brání vytvořit vztah, po kterým toužíte a dozvíte se jak se tohohle čurbesu zbavit
 • Naučíte se JAK převést všechnu tu duhovou teorii o sebelásce a energiích v praxi
 • Objevíte a uzdravíte v sobě svojí ženskou podstatu (a nebojte, nebudu vás nutit lítat v batikovanejch šatek po louce a křičet, že jste bohyně)
 • Naučíte se respektovat svoje touhy, potřeby a mít se víc ráda
 • Dozvíte se spoustu PRAKTICKEJCH sebe-koučovacích tipů a triků, který lze použít nejenom na vztahy, ale na jakoukoli oblast vašeho života
 • Objevíte v sobě svýho vlastního (a toho úplně nejlepšího) guru vůbec

Co vám kurz NEpřinese

 • Návod na život, kterej vám řekne co přesně máte dělat proto, abyste byla už navždycky šťastná. Až něco takovýho jednou objevím, dám vám vědět! Zatim můžu nabídnout „jenom“ nástroje k nalezení svojí vlastní (klikatý) cesty
 • Jednoduchý řešení typu, „Za úplňku zakopejte jeho trenky metr pod zem a do roka je váš!“ Protože uzdravování je proces. Život je proces. A ten potřebuje čas a vědomou práci na sobě sama
 • Zázraky a rychlokvašky, kdy se druhej den probudíte a všechno bude jinak. Jasně, stát se to může (a to potom veliký high five!), nicméně většinu těch svejch limitujících přesvědčení a jinýho čurbesu v sobě nosíme tak dlouho, že je potřeba mít se sebou trpělivost
 • Jednorázový záplaty na hluboký zranění. Připravte se na proces, kterej se nesnaží něco jen tak zalepit, ale zahojit a integrovat od podstaty

Holky řikaly...

Musím říct, že kurz A žili spolu šťastně až do smrti, je fakt super! Od začátku nelituju ani koruny, kterou jsem za něj dala. Všechny ty věci, o kterých Karolína povídá, vím, znám ty techniky, ale vždycky byl jeden velký problém, jak to, sakriš převést do života? Vždycky mi všichni řekli, co mám dělat, ale nikdo mi neuměl říct, JAK to mám udělat. Karolína to poskládala a vymyslela tak úžasně, že si člověk vlastně na to JAK přijde tak trochu sám a je z toho hrozně šťastný! Je to fakt geniální!:-)

Často přemýšlím nad minulostí a vím, že mě minulost a okolí ovlivňuje, ale vůbec jsem netušila, kolik toho nevím! Úplně mě to překvapilo a otevřelo oči! Netušila jsem, že muže vlastně nesnáším a pohrdám jimi … a co víc, že k tomu nemám žádný důvod! A i když jsem si na začátku říkala, že jsem ten největší looser na světě a že se k tomu, že jsem si tenhle e-kurz zaplatila v životě nikomu nepřiznám, tak ho teď doporučuju na každém kroku!“

Tereza, Praha

Ahoj Karolí! Musim ti napsat. Momentálně sedim na posteli a čtu si řádky, kde jsem si před pár měsíci napsala, jak by měl vypadat můj pravý. No a světe div se, já někoho poznala a ono to všechno sedí… Najednou mám vedle sebe někoho, koho se nemusím doprošovat, kdo mě podpořil v opravdu špatným období a záleží mu na mě. Jasně, že jsme na začátku a já se občas trochu zabojim, ale momentálně jsem přesvedčená, že je to člověk, za kterým bych šla kamkoliv. Jsem to před ním prostě já a přesně to jsem hledala. Moc ti chci poděkovat, Karolí, protože díky tobě se to stalo a moc si mi pomohla!:)

Tereza, Říčany

“Karolína má úžasný styl vyjadřování, který je mi blízký a nenásilnou formou nutí člověka zamyslet se nad sebou samým. Sice vás koučuje, ale současně vám to celé příjde jako „rady od kamarádky“. Úžasné jsou i vlastní zkušenosti a příklady, kterými se člověk může inspirovat a některé dokonce uklidní, že to co se děje u mne, zažil i někdo další a že jsem tudíž „normální“. Doporučuji každé ženě, která hledá sebe samu a možná vlastně ani neví, co od života skutečně chce a koho v životě hledá. Je zde hodně užitečných a praktických rad, které si můžu odnést a praktikovat průběžně i v jiných situacích.“

Monika, Praha

“Nejradši bych napsala, “Bylo to skvělý, je to boží, pořád pokračuju, nebojte se opakování, Karolíny práce si moc vážím a na konec bych to zglosovala jako `nebuď pussy a absolvuj kurz!“:D

.“

Hanka, Praha

Naprosto geniální propojení všech aktuálních témat, které jsem v sobě pořád dokola řešila a nikdy nic nevyřešila. Až s Karolínou a jejími kurzy jsem pochopila, že všechno vychází ze sebelásky (kterou vás naučí), zajetých, opakujících vzorců (které díky kurzu rozpoznáte), pochopila jsem, jak je důležité si vyjasnit cíle (konečně to všechno hodíte na papír), ujasnila jsem si jaký je můj životní partner. Budete si hrát, budete meditovat, budete snít, kreslit i plakat. Opravdu doporučuji a Tobě Karolí moc děkuji.:-)

Jana, Olomouc

„Ke kurzu „A žili spolu šťastně až do smrti“ jsem přistupovala se zvědavostí, ale zároveň přesvědčená, že už to přeci „tak nějak znám“. Už po prvním týdnu jsem tomu přesvědčení musela smát, protože nabídnuté okno do duše je tak široce otevřené, že musí překvapit úplně každého.:-) Navíc formou, jaká je pochopitelná, přirozená a s jakou se dobře pracuje – je zkrátka vidět, že to nejsou jen moudra autorkou vyčtená z knih, ale něco prožitého na vlastní kůži. Není to ale o tom, že někdo udělá něco za nás, je to úžasná cesta, jak se naučit pochopit sebe sama, pochopit souvislosti..pochopit život zase o něco víc – a hlavně udělat další krok k tomu, jak žít opravdu podle svých představ. Děkuji!!!“
Daniela, Praha

A žili spolu štastně až do smrti“ je mnohem víc než návod na to, jak najít toho pravého. Kurz se ke mně „náhodou“ dostal v momentě, kdy jsem se rozhodovala, jestli zůstat v nefungujícím vztahu nebo odejít. Odešla jsem a můj život se obrátil a pořád obrací tak, jak jsem nikdy ani nedoufala. To asi proto, že jsem až donedávna nevěřila, že je to vůbec možný.:-) Zažila jsem mimo jiné nádhernou letní lásku a romantiku jak z pohádky, a i když to tentokrát nebylo „štastně až do smrti“, stálo to za to.:-) Jsem naprosto přesvědčená, že ten prvotní impuls k tomu, něco změnit, přišel od Káji, za což jí z celýho srdce děkuju!“

Markéta, Praha

Děkuji za celý kurz, u kterého jsem se nesmírně bavila, přikyvovala, smála se, plakala. Všechno jsem vlastně věděla, jen je těžké někdy „čekat“ na to, až vše doputuje do mozku a plného uvědomění si. Díky kurzu jsem přišla na to, co jsem dělala špatně, dokázala jsem to pojmenovat, uvědomila jsem si, že jsem byla přítelkyně-máma a utvrdila jsem se v tom, co od vztahu očekávám a že je to tak dobře. Že je dobře snít a nenechat si své sny nikým zničit. I když tak nevypadám, jsem strašný snílek a romantička a zkrátka vím, že se tím pravým potkám. A díky bohu za to, že jste mě v tom, Karolínko, během kurzu podpořila.“

Klára, Praha

za 1.799 Kč

Kdo vlastně jsem a proč byste měla důvěřovat zrovna mně?

IMG_0802

Bezva, že se ptáte! Moc ráda vám o sobě něco málo povim!

Teďka zrovna jsem tvůrkyně, máma a tarotová rebelka s 10letou praxí.

Taky mám za sebou 3-letej certifikovanej kurz koučinku u kanadskýho S.W.A.T. Institutu, což neznamená, že jsem speciálně vycvičenej zabiják v kukle, ale tzv. “Simply Woman Accredited Trenér”! Vedle toho jsem taky certifikovanou Tarotovou kartářkou a hrdou držitelkou titulu MSc. (Master of Science neboli “Pán věd!”) z medicínský antropologie.

Ehm… Coooože?!

To prostě znamená, že k člověku ráda přistupuju celostně. Kombinuju vědu, pragmatický a racionální metody koučinku s vnitřní prací se sebou sama, s energiema a spiritualitou. Pomáhám tak úžasnejm ženám jako jste vy přetvářet jejich sny v realitu. Proč? Protože jsem duší velikej hippík. Hluboce věřím tomu, že každej z nás je od kosti dobrej a milující a proto si podle mě taky všichni zasloužíme bejt v životě opravdově šťastní. Dlužíme to sobě i celýmu světu.

46506203_514848419015461_1741713898291068928_n
„Pokud řešíte ve svém životě otázky, které potřebujete probrat s nezaujatou osobou, co vás bude umět vyslechnout a pomůže vám porozumět, tak je Karolína rozhodně tou pravou. Přitom ještě z tohoto nelehkého úkolu udělá pozitivní zážitek, který vám dodá sebedůvěru a motivuje vás do dalšího snažení... ať už si přejete cokoli.”
Karolína má opravdový dar intuice, přirozeného nadhledu a porozumnění, je velmi bystrá a to vše z ní dělá skvělého kouče. Pokud hledáte někoho, kdo by vám řekl, jak se věci opravdu mají a  pomohl vám vytvořit život, po kterém toužíte, potom je pro vás určitě tou pravou!“
„Necítila jsem žádné odsuzování, jen lásku, přijetí a pochopení. Vždycky budu vděčná za to, co jsi pro mě udělala, Karolíno a budu v sobě nosit tvou laskavost a skvělé rady. Jsi talentovaná žena, která umí zkombinovat praktické znalosti a kroky s intuicí, moudrostí a nadhledem tak, že utváří rady, které mi navždy změnily život a to, jak pohlížím sama na sebe.“

za 1.799 Kč

Rozebráno na prvočinitele...

1. TÝDEN:

Váš milostnej příběh, aneb kde se stala chyba?

 • Rozkryjete svůj milostný příběh. Co to je, odkud se vzal a proč je důležitý ho znát
 • Zjistíte, jaký přesvědčení vlastně o lásce a o mužích máte
 • Zjistíte, proč se vám furt opakujou podobný situace, proč pořád potkáváte ty samý mužský a co s tim
 • Řeknete sbohem všemu, co vám brání vytvářet vztahy, jaký byste si přála

2. TÝDEN:

Pohádky nejsou jenom pro děti!

 • Dozvíte se, proč je tak důležitý snít a přát si pro sebe jen to nejlepší
 • Naučíte se přestat být obětí svýho okolí, ale jeho aktivním spolutvůrcem
 • Ujasníte si, co DOOPRAVDY chcete
 • Zjistíte, kdo doopravdy jste
 • Začnete si vytvářet NOVEJ milostnej příběh, kterej bude odpovídat vašim touhám a přáním

3. TÝDEN:

Hurá, já jsem ženská!

 • Zjistíte, co pro vás vlastěn zanmená být ženou, a proč to cítíte tak, jak to cítíte
 • Vyjasníte si svůj vztah k mužským 
 • Najdete svojí vlastní rovnováhu mezi uťáplou myškou, co si nechá všechno líbit a trvdou superženou s ostrýma lokatama
 • Probereme 2 hlavní chybykterý ve vztahu k mužským jako ženy děláme

4. TÝDEN:

Čáry máry fuk!

 • Dozvíte se jak si konečně přičarovat toho pravýho (pokud ho zrovna hledáte)
 • Naučíte se 4 sebe-koučovací techniky, který vám pomůžou dělat rozhodnutí, který jsou pro vás ta správná
 • Vytvoříte si akční plán, aby to všechno nezůstalo jenom u povídání
 • Poskočíte si, jak jste to všechno skvěle zvládla!

Bonusy navíc

meditace-kurz-2

Vedený meditace

 • Prožijete všechno co jste se každej týden naučila na vlastní kůži
 • Uděláte si takový malý rande sama se sebou
 • Na chvíli vypnete a odpočinete si
 • Uchopíte jednotlivý lekce kurzu nejenom racionálně, ale taky emocionálně. Prostě si je prožijete
 • Naladíťe se na věci a zážitky, který ve svým životě chcete posilovat
sesit-kurz-2

Bonusový materiály

 • Mapa vašich přání a tužeb: zjistíte, co s váma teďka nejvíc rezonuje a co vlastně DOOPRAVDY chcete
 • Randění: přestanete se bát a nervovat a místo toho si začnete víc hrát a užívat
 • Ženská sexualita: uzdravíte svůj vztah k vlastní sexualitě a tím pádem i k sobě 
 • Pokladnice vědění: podělim se s váma o všechny oblíbený knížky, videa, weby a tak vůbec

Celkem to dělá přes dalších 90 minut obsahu navíc. #nekupto

Další důkazy místo slibů!

„Kájin kurz bych ráda doporučila všem ženám i dívkám – jak těm, co si myslí, že se hledají, tak i těm, které si myslí, že není co hledat.:) Osobnímu rozvoji se bez přestávek věnuji už od svých patnácti let. Mám načteno plno knih, odchozených workshopů a shlédnutých webinářů, a přesto mi Kájin kurz přinesl mnoho nového. Karolína je člověk, který má srdce na dlani, je z ní cítit, že opravdu chce pomoct lidem a nedělá svou práci jen pro peníze, což se o dost koučích v dnešní době říct opravdu nedá. Investice do tohoto kurzu mi rozhodně nepřišla marná a ztracená. Naopak! :)

Dozvíte se: CO, PROČ a JAK. A to chceš! :)

Kájo, moc děkuji a doufám, že si od Tebebudu moct pořídit další skvělé kurzy.“

Kateřina, Praha

Četla jsem hodně knížek o osobním rozvoji a pozitivním myšlení atd., ale pocit že bych se ubírala správnou cestou stále nikde :( a tak jsem se rozhodla využít Karolíny kurz. Nelituji!!! Ukázal mi další cesty kudy je možno se vydat a techniky jak se sebou pracovat. Pro mě bylo největším úspěchem objevení mojí ženské stránky, kterou jsem předtím nevnímala a nepracovala s ní. Vytvořila jsem si pravidelné večery sama pro sebe,  utřídila si myšlenky, ujasnila koho chci ve svém životě mít a hlavnějak se JÁ chci cítit!!!

To co jsem se naučila, využívám průběžně i v jiných situacích. Kája mě podporovala a moc jí děkuji! Čekám na svého prince a cítím se mnohem jistější a sebevědomější, protože vím, že brzy přijde :D

Andrea, Olomouc

Úplně nejdůležitější pro mě bylo Karolínino „svědectví“, že opravdu jde žít ve vztahu svých snů, i když to i ona sama dříve vzdávala. Že se jí podařilo udělat tu změnu, že to žije a já jí to fakt věřím a dodává mi to obrovskou naději, možnost a důkaz, že je to možné. Navíc díky tomu, jaká Karolína je (její projev a tak) mám pocit, že je fakt obyčejná holka, třeba jako já (i když jsme vlastně každá neobyčejná :)). Tím je mi její příběh blízký a tím pádem i věrohodný a z mého pohledu dosažitelný. A za to jsem moc ráda!“

Radka, Brno

Díky Karolí jsem smazala všechny negativní smýšlení o mužích a beru je s pozitivním přístupem :) a ne proto, že bych si to namlouvala, ale protože to tak vážně cítím. Taky jsem si uvědomila jak moc je důležité nepopírat v sobě emoce a neutíkat před nimi. A hlavně že pro každou z nás je stvořený ten pravý. To vím na 100%.:) Karolí je úžasná bytost a nebudete litovat když se do jejího kurzu přihlásite!“

Katka, Plzeň

“Chtěla bych Karolíně moc poděkovat za tento kurz, který mě určitě zase posunul o kus dál a výš. Bylo to pro mě něco nového, zatím jsem žádným takovýmto multifunkčním kurzem neprošla. Většinou to bylo jen formou videí nebo audio nahrávek, takže bylo super, že jsem si to tentokrát mohla i zapisovat. Myslím si, že se mi to všechno takto víc upevnilo a tak nějak dostalo pod kůži. Teď už se jen těším, až se ten můj miláček objeví. Jsem na něj totiž už tak trošičku připravená!;-)

Markéta, Zábřeh na Moravě

Chci individuální verzi za 1.799 Kč

Jenže co když...

Je mi jasný, že máte asi plno otázek! Tak tady jsou odpovědi alespoň na některý z nich…

Jakou mám záruku, že kurz opravdu funguje, Karolí?

Upřímně, žádnou.

Všechno totiž záleží na VAŠEM přístupu a schopnosti APLIKOVAT informace, který se dozvíte do praxe.

Slibuju vám ale, že pokud opravdu celej kurz poctivě projdete a podniknete všechny kroky, který jsem v něm pro vás přichystala, tak nevyhnutelně začnete přetvářet svoje sny a přání v realitu. Mezi mnou, všemi těmi ženami, co mi posílaj svoje šťastný příběhy a vámi totiž není žádnej rozdíl. Jenom v nasazení. A když to šlo nám, VÁM TO PŮJDE TAKY!

Co když zjistím, že nemám na kurz čas?

Právě proto miluju e-kurzy! To, jak a kde jím projdete si totiž můžete určit sama. Nahrávku si můžete poslechnout vcelku nebo po kousíčkách cestou do práce, při vaření, v čekárně u doktora nebo klidně těsně před spaním, zkrátka cokoli vám vyhovuje nejlíp.

Celej kurz je sice rozvrženej do 4 týdnů, nicméně pokud z něj z jakýhokoli důvodu na pár dní nebo dokonce i týdnů vypadnete, vůbec nic se neděje. Jakmile si totiž jednou všechny materiály stáhnete, už jsou navždycky vaše a můžete se k nim kdykoli vracet.

Pokud z nějakýho důvodu nestihnete společnej online webinář, tak se taky nic nebojte, protože si ho budete moct pustit ze záznamu.

Mívám problémy s motivací. Co když kvůli tomu kurz nikdy nedodělám?

Tohle je poměrně důležitá věc, kterou musíte holt zvážit. Pokud jste notorickej nakupovač kurzů, který pak nikdy neprojdete, tak se na to radši vykašlete. K tomu, aby to pro vás mělo opravdu smysl, je potřeba, abyste udělala vědomý rozhodnutí, že do toho jdete se vším všudy.

Pokud se vám stane, že budete mít pocit, že se v kurzu ztrácíte, nevíte si s něčím rady nebo že potřebujete podporu, stačí mi poslat mail a já vám moc ráda pomůžu.

Nejsou to všechno jenom vyhozený peníze?

Pro někoho určitě. Takže pokud tenhle pocit máte, potom si radši udělejte radost nějak jinak.

Co když se mi nebude kurz líbit? Můžu ho nějak vrátit a dostat svoje peníze zpátky?

Ještě se mi nikdy nestalo, že by se někomu kurz nelíbil. Nicméně pro případ, že byste si ho objednala a pak si to z jakýhokoliv důvodu rozmyslela to funguje tak, že poté, co vám příjde první lekce, máte 3 dny (včetně dne doručení) na zrušení svojí obejdnávky. 

Peníze vám vrátím, ale prosím, počítejte s tím, že vám bude z celkově zaplacený částky odečteno 500 Kč za náklady na administraci a materiály, který už jste obdržela.

Můžu se případně nějak upgradovat na skupinovej kurz, až zase poběží?

Jasně!

Stačí mi napsat, že už jste si koupila tenhle individuální a já vám za malej poplatek upgraduju.

A to jako dostanu celou tu krabici s CD a sešitama jako je na obrázku?

Eeeeeee…. Ne!

Všechny materiály jsou elektronický a ke stažení přímo z webu do vašeho počítače.

Ten obrázek je jen ilustrační, abyste viděla co všechno na vás v kurzu čeká a já vás nalákala.:)

Můžu dostat nějakou slevu nebo zaplatit na splátky?

Platby na splátky bohužel nepřijímám a individuální slevy taky nedávám. Můžete si ale počkat a číhat na nějakou slevovou akci, který dělám několikrát do roka.

Už jsem si kurz objednala. Co se bude dít dál?

Online platba: pokud jste kurz zaplatila přes online rozhraní Pays, tak byste měla bejt odkázána na stránku, která vaší objednávku potvrdí. Do 48 hodin vám pošlu potvrzení o platbě i mail s přihlašovacíma údajema do kurzu.

Zaplatila jsem, jsem přihlášená, ale žádný email ani materiály jsem nedostala. Co mám dělat?

Ach jo, ta technologie! Nejdřív ze všeho si zkontrolujte, jestli vám můj email nespadl do koše nebo do SPAMu. Pokud používáte Gmail, potom ho možná najdete někde mezi tzv. PROMOTION nebo reklamami. Pořád nic? Napište mi na karolina@karolinadobrovska.com a společně to vyřešíme!