Aj!

Zrovna jsem na mateřský, takže žádný osobní sezení momentálně nedělám. Pardon!

Můžete ale zkusit jeden z mých kurzů a nebo se mi upsat tady. Až budu zase „ordinovat“, dám vám hned vědět!

Tarotová Terapie

Protože každé trápení má svojí příčinu.

Tak ji pojďte objevit a opravdově zaléčit.

Během 2 hodin. Jednou provždy.

Co je tarotová terapie?

Zní to zajímavě, žejo?

Tarotová terapie je kombinace intuitivního tarotového výkladu, praktického mentoringu a Procesu dokončení, což je vážně neskutečně efektivní metoda práce s vnitřním dítětem vyvinutá Teal Swan.

Cílem tarotové terapie je přestat se trápit.

Zlomeným srdcem, vyhazovem, neschopností udělat nějaké rozhodnutí, ale i strachem, pocity viny, nedostatečnosti nebo třeba šířkou svých stehen. Zkrátka čímkoliv, co máte pocit, že by mělo být jinak, než jak je to teď.

Základem tohohle sezení je hlubší pochopení vašeho problému, díky němuž si potom budete moc sama najít svoje vlastní řešení (nebojte, budu vám asistovat :-).  Nečekejte proto žádné předvídání budoucnosti nebo nějaký návod, v němž se dozvíte, jak máte nebo nemáte žít. Naopak!

Tarotová terapie je hluboce transformační cesta k opětovné sebedůvěře a sebeuzdravení. Cesta přijetí a vynesení vašich vnitřních stínů na léčivé světlo uvědomění. Cesta ke znovu objevení vašeho největšího životího guru – vás samotné.

Tarotová terapie je když...

 • Konečně pochopíte, z čeho pramení vaše problémy a všechno vám tak nějak zapadne do sebe.
 • Ležíte na zemi, brečíte a přitom si dokážete říct, „To je v pořádku, zlato. Klidně plakej, jak jen dlouho budeš chtít.“
 • Dokážete bez sebemenšího pocitu viny říct, „Hele, já vím, že to se mnou myslíte dobře, ale takhle to mám já a tak to, prosím, respektujte.“
 • Vám ujedou nervy a vy i tak víte, že je to v pohodě.
 • Dovedete poznat, co zrovna potřebujete a co je pro vás správně.
 • Konečně podáte výpověď a odjedete na 3 měsíce na Srí Lanku.
 • Stojíte před zrcadlem a líbí se vám, koho vidíte.
 • Se denně probouzíte vedle člověka, se kterým se cítítě 100% milovaná a v bezpečí.
 • Máte odvahu žít svůj život tak, jak si vážně přejete.

Tarotová terapie je pro vás pokud...

 • Jste na cestě za osobním růstem, vnitřním klidem a sebepřijetím.
 • Kdesi uvnitř sice tak nějak víte, kdo vlastně jste, ale jenom do chvíle, kdy se něco stane a vy na všechnu tuhle moudrost jako na potvoru zapomenete.
 • Se nebojíte ponořit hluboko do temných zákoutí svého nitra proto, abyste zahlédla světlo na druhé straně.
 • Jste připravená se otevřít se i nepříjemným emocím a prožít si je.
 • Nehláde spasitele, ale spíš průvodce, který vám pomůže proplout vaší vnitřní krajinou.
 • Máte pocit, že už jste zkusila všechno na světě a stejně to nefunguje.
 • Hledáte opravdovou transformaci, která jde až na dřeň. Žádnou pilulku na štěstí.

Jak sezení probíhá

Hlavní myšlenkou tarotové terapie je pochopení toho, kde a proč se právě nacházíte a uzdravení skrze láskyplné přijetí vašich emocí. 

Což v normální řeči znamená…


Nejdřív ze všeho si popovídáme o tom, co zrovna řešíte a ujasníme si, co teď vlastně potřebujete. 

Potom všechny vaše současné výzvy zasadíme do širšího kontextu vaší životí cesty skrze rozbor vašeho tarotového životního symbolu a symbolu růstu.

Výklad „Kudy kam“ vám ukáže, kde se právě nacházíte, kde potřebujete být a jak se tam (prakticky) dostat. 

Nakonec se spolu ponoříme do Procesu dokončení, což je hodně silná a transformační práce s vnitřním dítětem, která vám pomůže příjmout a uzdravit ten aspekt sebe sama, který zrovna nejvíc bolí. Tohle je to opravdové gró celého sezení, v němž si všechno to, o čem se budeme bavit, doopravdy prožijete.

Tarotová terapie

Transformační sezení na 2-3 hodiny, během něhož se spolu ponoříme do toho, co vás zrovna trápí a vytvoříme prostor pro opravdový posun. Posun k příjetí, úlevě, vnitřnímu klidu… Zkrátka k uzdravení, ať už ho potřebujete na těle, mysli nebo na srdci. Tarotové karty vám nejdřív pomůžou udělat si jasno v tom, co se vám to vlastně děje a proč a nastíní vám, kudy vlastně dál. To je ta teoretická část. Nakonec se společně vydáme ale i do té praktické skrze Proces dokončení, při nemž  všechna ta “co a jak” rovnou přetlumočíme do konkrétního, léčivého prožitku.

Co vás čeká:

 • 2-3hodiny času jen pro sebe
 • Rozbor vašeho tarotového životního symbolu
 • Rozbor vašeho tarotového symbolu růstu na současný rok
 • Výklad „Kudy kam“
 • Proces dokončení
 • Fotky všech karet a výkladů
 • Nahrávka celého sezení (pokud ji budete chtít)

Cena: 1.800 Kč

Nabízím i zvýhodněný balíček 3 sezení za 5.100 Kč, stačí mi dát při objednávce vědět!*

*Všechna sezení je potřeba vyčerpat během 2 měsíců.

Všechna sezení probíhají přes Skype

Co o tarotové terapii říkají ostatní

„Naše sezení pro mě bylo hodně zásadním zlomem, Karolí. Pouštěla jsem si první dvě části víckrát ze záznamu (skvělá věc!!!! Strašne moc pomůže.) a utvrzovala jsem se v tom, že se věci dějou správně a že je mám nechat se dít. Ta třetí část sezení… vnitřní malá Pája… tu jsem si ještě ze záznamu nepustila. Ještě nechci. To bylo tak silný, že ten pocit zatím nechci přebít ničím jiným. A musim vážně říct, že to funguje. Ty svoje ohnivě oranžové knedlíky v krku, které mi předtím bránily říkat, co potřebuju, jsem znala pravidelně a od té doby zatím žádný nepřišel. Za to jsem Ti neskonale moc vděčná. Tohle zkrátka funguje, ať to na první poslech zní jakkoliv. Děkuju.

Příjdu si po téhle zkušenosti výjimečně, víš, jakože jsem zažila něco krásnýho (nevim, proč píšu „jakože“, když to bylo fakt!!!:) a mám chuť to zprostředkovat i svému okolí. Vždycky někoho poslouchám a řikám si, jak by asi dotyčný pracoval se svým vnitřním malým Petrem, Jardou, Danou… Co by řešil, kam by šel… Zkrátka cítím se dospěleji a emoce vylézají jakoby jiným kanálem.“

Pavla, Praha
Tarotová terapie s Karolínou mi dodala potřebnou jistotu! Karty mi přesně sedí a záznam si občas znovu pouštím, abych si připoměla, že jsem skutečně přesně tam kde mám být. Že věci zapadají do sebe, že je důležité udělat krok do neznáma, ale s vírou, že ke mne vždy přichází přesně to co má. Že svět není černobílý a variant a možností je tolik! Karty i Karolí mi prostě dodaly potřebnou odvahu! Děkuji moc!
Nikola, Praha
Nebála bych se říct, že Karolínina Tarotová terapie je hotový zázrak. Ještě nikdy se nikomu nepovedlo tak přesně uchopit to, čím jsem si procházela.  Moc se mi líbilo, že jsem měla možnost říct, co v kartách vidím já a tím pádem se do celého sezení i víc zapojit. Povedlo se nám přesně určit jádro mého problému a taky pak společně najít řešení. Karolína je hrozně trpělivá,normální a lidská. Měla jsem tak dobrý pocit nejenom z celého sezení, ale i ze sebe.”
Marika, Praha
„Moje sezení s Karolínou bylo naprosto úžasné a velmi objevné. Myslím, že mě vlastně v mnohém uchránilo před tím, abych pořád dokolečka opakovala jeden a ten samý vzorec, který mi bránil v dosažení přijetí, radosti a naplnění v každodenním životě. Díky Karolínině výkladu a intuici jsem se přehoupla ze stavu vnitřního zmatku, kdy mi nic nedávalo smysl, do stavu kdy mi najednou bylo všechno jasné a přestala jsem se tak bát dělat sebevědomá rozhodnutí. Celé sezení jsem si vážně užila, byl to takový dárek sobě samotné a všem ho moc doporučuji. ”
Veronika, Leura, Austrálie
„Sezení s Karolínou bylo neskutečně uklidňující, objevné a inspirující. Dokázala totiž mojí situaci popsat mnohem líp než já a taky mi ukázala, co dělat dál. Přišla jsem si ztracená a zaseknutá, ale Karolínina laskavost a podpora mi daly pocit jistoty a bezpečí. Má totiž skvělou schopnost ukázat vám to, co už vlastně dávno víte. Pomůže vám napojit se na vaší vnitřní moudrost a dodá vám tak potřebnou sílu a sebedůvěru.  Moc Karolínino sezení doporučuju, stojí to za to!“
Fernanda, Sydney, Austrálie

Proč zrovna já?

Bezva, že se ptáte! Moc ráda vám o sobě něco málo povím.

Tarotovým výkladům a práci s emocemi se věnuju už od roku 2010. Mám za sebou 3-letý certifikovaný kurz koučinku u kanadského S.W.A.T. Institutu, což teda neznamená, že jsem speciálně vycvičenej zabiják v kukle, ale tzv. “Simply Woman Accredited Trenér”!:-) Vedle toho jsem taky certifikovanou Tarotovou kartářkou a hrdou držitelkou titulu MSc. (Master of Science neboli “Pán věd!”:-)) z medicínské antropologie.

Ehm… Cože?!

To prostě znamená, že k člověku ráda přistupuju celostně. Kombinuju vědu, pragmatické a racionální postupy a metody koučinku s vnitřní prací se sebou sama, s Tarotem, energiemi a spiritualitou a pomáhám tak úžasným lidem jako jste Vy přetvářet jejich sny v realitu.

Proč? Protože jsem velikej hipík a hluboce věřím tomu, že každý z nás je od kosti dobrý a milující a proto si taky zaslouží být v životě šťastný!

iict-logo_11

Co by vás ještě mohlo zajímat

Jak sezení probíhá?

Tarotová terapie trvá 2-3 hodiny. Někdy je to víc, někdy míň, zkrátka podle toho, kolik času budete potřebovat.

1) Nejdřív ze všeho spolu probereme kde se zrovna nacházíte a ujasníme si, co teď vlastně potřebujete.

2) Koukneme na vaší životní tarotovou kartu (něco jako znamení zvěrokruhu) a symbol růstu na daný rok. To nám pomůže zasadit všechny vaše současné výzvy do kontextu vašeho života jako celku a tím pádem je i líp pochopit.

3) Výklad „Kudy kam“ vám pak řekne, kde se teď ve vztahu ke svému problému nacházíte, kde být potřebujete a jak se tam dostat.

4) No, a nakonec se spolu ponoříme do Procesu dokončení, což je terapeutická metoda práce s vnitřním dítětem, která vám pomůže zahojit rány, které jsou pro vás v tuhle chvíli nejpalčivější.

Co je to ten Proces dokončení?


Proces dokončení (The Completion Process) je terapeutická metoda od Teal Swan, která využívá emocí, které zrovna prožíváte, k práci s vnitřním dítětem. Stojí na myšlence, že traumata z dětství způsobují jakési odtrhnutí určitého aspektu sebe sama, které pokud není dořešené, tak zůstává zaseknuté v čase a potom vylézá na povrch  jako taková ozvěna minulosti. Trochu jako zaseknuté cédéčko, které nemůže hrát dál, dokud s ním něco neuděláte.

No, a proces dokončení je tu od toho, aby vám ukázal, čeho přesně je to, co právě prožíváte, ozvěnou a pomohl vám tu odtrhnutou část sebe sama přivést zase zpátkydomů. K sobě.

Jak dlouho sezení trvá?

Proces dokončení je trošku jako porod. A to ne v tom smyslu, že byl to vopruz,:-)) ale že si prostě dává na čas a nikdo nemůže s určitostí říct, jak dlouho bude nakonec trvat. Proto celá Tarotová terapie trvá většinou 2-3 hodiny, ale může to být klidně trochu víc i míň. Záleží, kolik času budete potřebovat vy osobně. Radši si proto nechte nějakou rezervu.

Bude jedno sezení stačit, Karolí?

Záleží, jak hluboké kořeny má problém, který zrovna řešíte. Proces dokončení je vážně hrozně efektivní metoda, která dokáže skoro zázraky, ale i tak je někdy potřeba projít jím víckrát. To proto, že některá naše trápení nejsou navázaná jen na jednu konkrétní událost z dětsví, ale rovnou na několik.

Většina lidí zažije ohromný posun už po prvním sezení, nicméně pokud máte pocit, že byste na něčem potřebovala pracovat dlouhodobě nebo že řešíte více různých věcí zároveň, nabízím zvýhodněný balíček 3 sezení najednou.

Co když nechci, aby bylo moje sezení nahrávané?

Nahrávka celého sezení je dobrovolná.

Dělám je jedině a jenom s vaším souhlasem a výhradně pro vaší osobní potřebu. Nikam jí nešířím, ani s nikým nesdílím. Vaše důvěra je pro mě naprosto zásadní, takže pokud o nahrávku nestojíte, není problém!

Co když nemám Skype, Karolí?

Pokud nemáte Skype, nemůžete si ho nainstalovat a nebo je vám tenhle způsob spojení z jakéhokoliv důvodu nesympatický, tak mi napište na karolina@karolinadobrovska.com a něco spolu vymyslíme!

 

Terapie po Skypu... Není to divný, Karolí?

Záleží, jak na to koukáte! Osobní setkání by bylo samozřemě bezva, ale pokud se zrovna nechystáte do Sydney, tak je Skype hned ta druhá nejlepší varianta.;-)

Má to samozřejmě svoje nevýhody jako např. absenci společnýho kafe a bábovky,:-) ale má to i světlý stránky! Třeba to, že nemusíte nikam jezdit, můžete být klidně doma v bezpečí v pyžamu (já se neurazim ;-) nebo že můžeme celé sezení velmi jednoduše nahrávat pro vaší budoucí potřebu.

Jak se můžu objednat? (Návod na rezervování termínu)

Až to uděláte, bude se dít následující:

 1. Budete odkázaná na můj elektornický kalendář, který je chytřejší než já a přesně ví, kdy mám jak volno.
 2. Tarotová terapie už by měla být předvybraná z nabídky
 3. Vyberte svoje časové pásmo (pokud jste v ČR nebo na Slovensku, tak je to „Central European Time“) a kliněte na červené tlačítko
 4. Vyberte si termín, který vám nejvíc vyhovuje a zmáčkněte „Continue“
 5. Zadejte svoje jméno, email, Skype a ostatní údaje
 6. Pokud máte PayPal, klikněte na „Pay now“ a ono vás to rovnou hodí na platební stránku. Nelekněte se, ceny jsou v AUD, ale jsou přepočítaný tak, aby odpovídaly těm v Kč. Tahle metoda je rychlejší a z mojí strany preferovaná. Dík!
 7. Pokud PayPal nemáte, nebo chcete platit normálním převodem z účtu, potom klikněte na „Pay Later“ a je to! Fakturu vám pošlu po sezení.

Záhy vám příjde email s potvrzením termínu. Kdyby náhodou nepřišel, koukněte do spamu.

Pokud byste si s čímkoliv nevěděla rady nebo se radši objednala mailem, napište mi na karolina@karolinadobrovska.com!

Jak můžu zaplatit?

Zaplatit můžete buďto…

1) Přes PayPal. Tahle metoda je preferovaná, proto pokud PayPal máte, vyberte si, prosim, tuhle možnost. Nelekněte se, ceny se vám zobrazí v AUD, ale jsou odvinuté od cen korunových.

2) Klasickým nebo elektronickým převodem z účtu

Pokud chcete platit v jiné meně než v CZK, potom se na vás vztahují moje australské ceny, na které můžete kouknout TUHLENC.