Tarotové karty na míru


Tarotové karty na míru vznikly z mojí lásky k Tarotu, ke kreslení a ze snahy vytvořit něco, co by bylo jedinečné a nepřenositelné.

Něco, co byste mohla mít jako talisman.

Něco, co by bylo jenom Vaše.

Něco, k čemu byste se mohla vracet jako k připomínce toho, kým chcete být… A kým už vlastně dávno jste.

Něco, co by vám pomohlo porozumět.

Něco, co by vás podrželo ve chvílích, kdy to nejvíc potřebujete.


Protože jedna věc je znát svojí cestu a druhá je po ní opravdu jít.;-)

Jakou kartu si vybrat

Životní symbol

Podobně jako třeba u znamení zvěrokruhu se i v Tarotu rodíme pod určitým symbolem, který nastiňuje naše největší talenty, nadání, ale zároveň i výzvy v tomhle životě. Životní karta nám tak ukazuje naše vlohy a predispozice, od nichž se pak odvíjí jak naše poslání a talenty, tak naše nejtemnější stíny. Naším úkolem je pak najít v rámci téhle polarity svůj zlatý střed, který nám pomůže prosperovat.

Životní karta vám osvětlí:

 • Vaše životní talenty, nadání a dary
 • Význam vašich nejzásadnějších životních výzev a lekcí
 • Základní téma, které máte v tomto životě uchopit a zpracovat ve jménu vlastního růstu
 • Vaše životní poslání
 • Proč se vám vlastně v životě dějí nebo dokonce opakují určité situace a scénáře a jaký je jejich skutečný význam
 • Jak přetvářet svoje životní výzvy v ty největší příležitosti k růstu

2.269 Kč

TO CHCI, Karolí!

Symbol růstu

V Tarotu je 22 karet Velké arkány a symboly od karty s číslem 0 až 21 vypráví příběh nesutále se opakujícího vesmírného cyklu, ale taky našeho života.

Tarotový symbol růstu je tudíž něco jako vaše karta na daný rok. Počítá se od vašich posledních narozenin a ukáže vám, v jaké fázi svojí cesty se zrovna nacházíte. Odhaluje v jakém duchu se nese vás současný rok, jaké budou jeho dary a výzvy.

Symbol růstu vám odhalí:

 • Ústřední téma vašeho současného roku z hlediska osobního růstu
 • Talenty a nadání, kterými nyní obzvlášť disponujete a které byste měla pěstovat
 • Vaše současné zkoušky a výzvy a jak na ně
 • Co vás letos nejspíš čeká za životní lekce a jak je co nejlépe uchopit a zpracovat tak, aby vás nesrazily na kolena, ale naopak vám díky nim narostla křídla

2.269 Kč

TO CHCI, Karolí!

Co všechno dostanete?

 • Svojí jedinečnou, ručně malovanou Tarotovou kartu dělanou přímo vám na míru
 • Psaný nebo mluvený výklad (můžete si vybrat ;-)
 • Shrnutí základních atributů karty tak, abyste to měla všechno pěkne po ruce
 • Sadu afirmací vyplývajících z vaší karty
 • 15minutová konzultace po Skypu pokud vám cokoliv ve výkladu nebude dávat smysl

K čemu jsou osobní karty dobré?

 • Slouží jako váš osobní talisman
 • Připomínají vám kdo doopravdy jste, když to nejvíc potřebujete
 • Pomáhají vnímat všechny vaše výzvy a složité situace jako požehnání a příležitosti k růstu
 • Podporují ve vás to nejlepší
 • Dávají naději
 • Pomáhají rozvíjet a upevňovat sebelásku

Co o kartách na míru říkají ostatní?;-)

Nápad s osobní kartou a výkladem mne naprosto nadchnul! Mít něco, co mi umožní více nahlédnout na mé poslání v tomto životě a k tomu naprosto rezonuje s mou duší je úžasné. Vše sedělo do detailu s tím, co jsem si dlouhá léta myslela, co jsem cítila. Nyní jsem dostala příležitost si ověřit své domněnky. Velmi příjemně jsem překvapená i výtvarným pojetím karty. Neměla jsem žádná očekávání a ani představu, jak to bude vlastně vypadat a výsledek je nádherný, jemný, ladný, hladící duši. Karta i výklad mi udělaly velkou radost a vřele doporučuji i ostatním tuto možnost vhledu do svého nitra.
Monika, Praha
Karolína má obrovský Dar. Dar, díky kterému vždycky uhodí, jak se říká, hřebíček na hlavičku a vám se najednou nejenom rozsvítí a víte, jak z problému ven, ale zároveň vás obejme svojí nekonečnou láskou a vy v tu chvíli pochopíte, že všechno tak nějak dává smysl. Karolína mi vykládala už několikrát a vždycky je to pro mě pohlazením po duši. Nechat si proto namalovat životní kartu s výkladem byl skvělý nápad, protože mě to zase ještě víc ujistilo v tom, že jsem na správné cestě. Děkuju, Karolí!!
Jana, Praha
Kájo, musím přiznat, žes mi tím výkladem hodně vyrazila dech. Na hodně věcí z něj přicházím poslední měsíce sama a proto mě až zarazilo, že je to tak přesné. Díky tomu, že jsi kartu sama malovala, mám pocit, že je opravdu jen pro mě a o mně a ráda jí budu nosit v peněžence. Ještě jednou ti děkuji.“
Lucie, Praha
„Životní karta od Karolí je báječná. Motiv, barvy… vše se mnou tak krásně a přirozeně souzní. Výklad mi ukázal, že cesta, kterou jdu je správná. Ta jediná pro mě. Odhalil mi další úkoly, na které se těším. A moc se mi líbí afirmace, které jsem ke kartě dostala, protože tak krásně rezonují. Už teď vím, že se ke kartě budu pravidelně vracet a bude mým průvodcem.
Jana, Plzeň
Milá Karolí, moc děkuji za svojí Životní kartu. Přišla mi od Tebe ve chvíli, kdy jsem byla bezradná a říkala si, proč se mi v životě děje to, co se mi děje… Proč zrovna já a co mi to má jako říct… A díky kartě a výkladu jsem najednou spoustu věcí pochopila. Bylo to, jako když se z naprosto neznámého prostředí, které vás mate najednou octnete doma, kde je vám to zase naopak všechno důvěrně známé, měkké, teploučké a bezpečné. Přesne tak jsem se cítila po obdržení karty a výkladu.
Hanka, Olomouc

Kdo vlastně jsem a proč chtít kartu zrovna ode mě?

pecet

Budu k vám upřímná. Nemyslím si o sobě, že jsem nějaký extra umělec. Na základce jsem chodila do výtvarné třídy, na střední zase na kroužek, ale to je co se mého výtvarného vzdělání týče asi tak všechno.

Kreslit a malovat mě ale prostě neskutečně baví… A tak to dělám!:-)

Od roku 2012 jsem certifikovanou Tarotovou kartářkou, ale hlavně jsem od malička nevýlečitelnej hippík a hlubokej věřící v energie, lidský potenciál a moudrost, kterou všichni nosíme v sobě!:-) Tarot je moje veliká láska, protože pomohl změnit život jak mně, tak spoustě lidem, které jsem měla tu čest provázet a sledovat alespoň na kousku jejich cesty.

about profil3

Co by vás ještě mohlo zajímat...

Proč jsou karty tak drahý, Karolí???

 Jestli si říkáte, že jsem s tou cenou trošičku upadla na hlavu, :-)) tak to se má tak…

Vzhledem k tomu, že žiju v Austrálii, tak musím týhle skutečnosti občas upravovat i svoje ceny. Je to na kočku, ale je to tak. Individuální karty tvořený na míru jsou potom i hodně časově náročný a proto jsem se z nich rozhodla udělat takovej můj exkluzivní produkt pro ty, který je fakt hrozně, ale hrozně moc chtějí.;-)

Je každá karta opravdu originál?

Jo!:-)

Každou kartu vymýšlím a maluju úplně znova a od začátku, takže je a vždycky bude jenom jedna taková. Vaše.:-)

Jak můžu za kartu zaplatit?

Zaplatit můžete dvěma způsoby z nichž si budete moct vybrat:

1) Online platbou přes PayPal pokud chcete platit kartou, cizí měnou a nebo ze svýho PayPal účtu. Nelekněte se, stránky jsou v angličtině a částka je v australských dolarech (AUD) + je k ní připočítaný transkační poplatek. Nemusíte se ale starat o žádné přepočty a výpočty kurzu, všechno bude uděláno za vás.;-)

2) Klasickým převodem z účtu

Za jak dlouho bude moje karta hotová?

V současnou chvíli mi tvorba karty může trvat až 3 týdny po přijetí vaší platby, nicméně ještě vám dám vědět při potvrzení objednávky.

V jaké podobě kartu dostanu; elektronicky nebo fyzicky?

Kartu posílám vždycky elektronicky (oskenovanou) a na přání i fyzicky poštou. Počítejte ale, prosím s platbou poštovného.

Co když mi nebude výklad sedět nebo mi nebude úplně jasný, Karolí?

Pokud vám nebude můj výklad dávat smysl nebo vám v něm bude něco nejasný, tak mi určitě dejte vědět a já se s váma ráda spojím po Skypu a všechno vysvětlím, jo?:-)

Můžu si říct, jak chci, aby karta vypadala?

Pokud máte nějakou konkrétní představu nebo si přejete, aby na vaší kartě bylo něco specifického, tak mi dejte určitě vědět a já to ráda zohledním!:-)