Všechno je tak, jak má být

4_The_dream

Ahojte, milí moji!

Tak jsem se konečně rozhodla hodit tyhle svoje pravidelný poselství na danej týden z Facebooku sem na blog. Příjde mi to totiž praktičtější a vlasně i tak nějak hezčí. Od teďka proto najdete všechny tyhle pondělní příspěvky v rubrice „Poselství výkladových karet“, jo?

Tak hurá na to!:-)


23.5. – 30.5.2016

Já vim, zlato moje. Život je někdy plnej zmatků a otazníků, jestli to, za čím člověk celou dobu směřuje, má vlastně vůbec nějakej smysl…

Ale dnešní karta vyšla proto, aby vám připomněla, jak velikej kus cesty už jste ušla. A přestože někdy se to cestování zdá vážně nekonečný, tak se pomalu ale jistě blížíte do bodu, kdy všechno to, o co se celou dobu snažíte, konečně dozraje.


Udělala jste co jste mohla. Teď je potřeba na chvilku si lehnout, odpočívat a věřit, že jediný co je potřeba udělat, je dovolit těm svým snům, aby dorazily skrze uvolnění.


A já vim, že to je nejspíš zase to poslední, co chcete slyšet, ale stejně jako někdy začne být víc bolestivý čekat, než konečně něco udělat, tak jsou i chvíle, kdy naopak to neustálý dělání a tlačení na pilu začne bolet tak, že je holt potřeba na chvíli vypnout.

A přesně to tenhle týden udělejte.

Buďte na sebe hodná a měkká.


Buďte k sobě plyšová.


Lehněte si třeba do trávy, pozorujte mraky a nechte se pomalu odnést do říše snů, kde na vás možná čeká víc odpovědí, než byste bývala čekala.

Zapisujte si svoje sny do nějakýho děníčku.


Buďte trpělivá. Už to nebude dlouho trvat.

Vězte, že všecho je přesně tak, jak má být.

 

<3

Zkuste můj kurz 30 dní opravdický sebelásky a naučte se, jak konečně všechny ty moudra o sebepřijetí taky vážně žít! A víte, co je boží? Je to úplně ZADARMO!

5 thoughts on “Všechno je tak, jak má být

  1. Karolí!!!! Díky! To je presne ono. Fakt to sedi a moc jsem si tohle potrebovala precist – ze muzu spocinout a o vsechno je uz postarano. Moje berani hlava by porad konala ?? ☺️ ❤️

  2. Děkuji, děkuji, děkuji <3 Když jsem si četla věštbu, v hlavě mi to přesně sedělo k mé aktuální situaci. Přišla úleva :-)

  3. Akurát dnes som si povedala, že strávim celý deň v posteli, v pyžame a poriadne si oddýchnem. A pri hľadaní odpovedí a rád na tému, ktorú práve riešim, nájdem tieto tvoje slová. Ďakujem ti :) <3

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

WordPress Anti Spam by WP-SpamShield