Ztracená láska a její nacházení

35_Lost_love

4.7. – 10.7. 2016

Jak už to tak bývá, dnešní karta nám krásně souzní s právě přicházejícím novoluním ve znamení raka, který se nese v duchu odevzdání a emocionálního uzdravování (super astrologickej výklad toho, co přesně s sebou dnešní černá luna přináší, najdete třeba TUHLENC).

A nebojte! Je mi jasný, že název karty ZTRACENÁ LÁSKA nezní zrovna slibně, ale něco mi říká, že tentokrát nejde ani tak o to, že by nás tenhle týden někdo opouštěl nebo tak něco, ale spíš o lásku, kterou „ztrácíme“ pokaždý, když nežijeme v souladu se svym pravým já. Ona „ztráta“ asi není úplně správný slovo, protože jde spíš o jakýsi odpojení, ale víte co myslim, žejo?

A přesně o tom je dnešní poselství.

O identifikaci tohohle „odpojení“ a schopnosti si ho vůbec uvědomit. Však víte jak vypadá… Strach, pochybnosti, obavy, všechny takovýty „musim“ a „měla bych“ a jiný hovadiny kdy má člověk pocit, že pořád něco nebo on sám neni dost.


Tohle totiž nejste vy, zlato. Tohle neni vaše pravý já.


„No jo, ale co když vůbec netušim, kdo doopravdicky jsem, Karolí?“, řikáte si? A jasně, úplně vás chápu. Upřímně, najít odpověď na tuhle otázku může člověku trvat celej život, :-)) ale tady je takovej menší fígl, kde začít:

  • Někde se na chviličku pohodlně usaďte a zavřete si oči
  • Minutku se jenom soustřeďte se na svůj dech
  • Pak si zkuste vybavit jeden ze svých nejšťastnějších momentů v životě. Možná to bylo když se vám narodilo dítko. Možná když jste se poprvé zamilovala nebo dostala svoje první štěně… Pokud žádnou takovou šťastnou vzpomínku nemáte, zkuste si představit, co by vás udělalo nejvíc šťastnou teď. Představte si to v plný barvě do posledního detailu.
  • Chvíli si jen tu nádheru užívejte
  • Nakonec na sebe ještě pořád se zavřenýma očima ukažte prstem

Tohle jste VY, zlato. Vaše opravdický já.


Zkuste si o tomhle novoluní, který je plný milující energie, slíbit, že o tohle svoje opravdový já a napojení na něj budete pečovat.

Můžete začít třeba tim, že si uděláte svůj malej měsíční rituál při kterým vyšlete do vesmíru nějakej konkrétní záměr.;-)

<3

Zkuste můj kurz 30 dní opravdický sebelásky a naučte se, jak konečně všechny ty moudra o sebepřijetí taky vážně žít! A víte, co je boží? Je to úplně ZADARMO!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

WordPress Anti Spam by WP-SpamShield