Ahoj!

Screenshot 2018-11-24 at 20.44.32
XT2A0999 2
XT2A0983 2-2

Já jsem Karolína.


Tak trochu tarotová rebelka.


Nejsem totiž žádná vědma. Nevidím budoucnost, duchy ani vaší 15. čakru.


To, co dělám, je spíš terapie. Práce s obrázkama, emocema a s občas až srandovně jednoduchýma cvičeníma, který vám pomůžou rozpoznat, co je fakt vaše.


To jakože který odpovědi, potřeby a přání jsou správný pro vás.

Ne pro vaší mámu, tátu, kolegyni nebo všechny vaše kámoše.


Minulý životy a kokosovej olej na všechno, to já fakt neumim. Co naopak umím, jsou obyčejný rozhovory dvou otevřenejch srdcí, který vám pomůžou ujasnit, co se vám to vlastně děje a taky jak s tím naložit.


Co je asi dobrý vědět

  • Dřív nebo později vám nejspíš začnu tykat. Není to z neúcty, ale protože se s váma prostě chci kamarádit

 

  • Často mluvim jako dlaždič. #sorrynotsorry

 

  • Píšu tak, jak mluvim. Pokud vám příjde, že tim przním češtinu, nejspíš si úplně nesednem

 

  • Momentálně je mym zaměstnánim na nejhlavnější úvazek mateřství. Využívám to jako těžko zpochybnitelnou výmluvu na svojí občasnou neschopnost zformulovat smysluplnou větu nebo udržet jakoukoliv pravidelnost na blogu.

Profesní bio
(aneb na co všechno mám papíry a razítka!:-)

Jakožto nevyléčitelná humanistka a fanynka Homo Spiens jsem hrdou držitelkou Magisterskýho titulu v medicínský antropologii na britský Durham University a absolventkou 3-letýho certifikovanýho kurzu celostního koučinku v kanadským S.W.A.T. Institute. Jsem jednou ze zakladatelek dnes již legendárního (hehe) blogu o zdraví těla, mysli i ducha, Jakorybička.cz.

Mojí opravdovou vášní je ale práce s Tarotem, který se věnuju od roku 2009.

Čím se můžu pochlubit…

  • V roce 2011 jsem se svojí nejlepší kamarádkou Janou založila blog Jakorybicka.cz, který čte kolem 19.000 návštěvníků měsíčně. 
  • Jakorybicka.cz se nám postupně rozrostla do jedné velké rybí rodiny, v jejímž rámci jsem uspořádala několik čupr skupinových akcí jako např. 30 dní bez cukru (Ryby vs. mlsná!), 30 dní bez lepku (Ryby vs. lepek!) nebo 30 dní intenzivní rybí sebelásky. 
  • Přeložila jsem do češtiny spoustu videí svojí oblíbené duchovní učitelky Teal Swan, s níž jsem měla  tu čest udělat i rozhovor
  • Moje články a příspěvky se objevily i na blogu Ženy ženám, v Simply Woman Online Magazine, Happiness + Wellbeing Magazine
  • Vyjadřovala jsem se už i třeba v Novinky.cz, ZEN magazínu a v angličtině jsem zas dělala chytrou přímo v jednom z největších australskejch deníků News.co.au a třeba na She’said‘.
  • V Austrálii u protinožců pořádám pravidelný workshopy na nejrůznější témata týkající se vztahů (o mym „Attracting Your Soul Mate“ workshopu dokonce natočilo reportáž SBS radio) a Tarotový kroužky pro dospělé.