Přeměňte svoje sny ve skutečnost!

A žili spolu šťastně až do smrti!

E-kurz

Čekáte na toho pravého a on pořád nikde? A nebo už někoho máte, ale vůbec si vlastně nejste jistá, jestli tohle je to, co opravdu chcete? Nebo si tím možná i jistá jste, ale z nějakého důvodu vám v tom vztahu pořád něco nefunguje? Potom je vám můj 4týdenní e-kurz šitý přímo na míru!

Každý týden dostanete 1 hodinovou audio nahrávku, kterou si můžete pustit cestou do práce, při vaření nebo třeba při procházce lesem a interaktivní pracovní sešity plné bezva cvičení.

A než řeknete švec, začnete vytvářet zdravé a harmonické vztahy, o kterých se vám do té doby jen zdálo. (No fakt! Testováno na lidech.;-)

1.799 – 2.200 Kč 

Více informací

Untitled design

Tarotové čarodějkování pro začátečníky

E-kurz

Láká vás tarot, ale absolutně netušíte, kde vlastně začít?

Všechny ty symboly, významy, intepretace… A vy jste přitom ráda, že si pamatujete aspoň malou násobilku. A co teprve ty pravidla a pověry kolem? Nepřinese vám to smůlu? Nepřivoláte na sebe nějaký neštěstí? Co třeba takový ty strašidelný karty a vůbec?  

Nebojte se vlka nic! Tyhle obavy má totiž skoro každej, kdo s kartama začíná! Proto jsem taky tenhle kurz udělala tak, aby byl jednoduchej, praktickej a zábavnej!

Nemusíte se biflovat žádný významy, ani se bát, co hroznýho vám výjde. Ukážu vám totiž, jak s kartama pracovat tak, aby vás to bavilo.

899 Kč 

Více informací