E-kurz "Tarotové čarodějkování pro začátečníky"

Protože tarot není žádná magie pro vyvolený.

Tarot je hra.

A taky baterka, kterou si posvítíte na všechny ty odpovědi, který celou dobu hledáte.

Sami. V sobě. Napořád.

Láká vás tarot, ale absolutně netušíte, kde vlastně začít?


Všechny ty symboly, významy, interpretace… A vy jste přitom ráda, že si pamatujete aspoň malou násobilku!

A co teprve ta hromada pravidel a pověr kolem?!

Jaký karty si vlastně vybrat? Může na ně sahat někdo jinej? Nenosí to smůlu?

Navíc nejste žádná vědma. Půjde vám to vůbec?

A co všechny ty děsivý karty… Minule vám vyšla Smrt a vám je z toho divně do teď.

Zkrátka idea karet, co vám tajně leží na dně kabelky, abyste si je pak vyložila ve svý oblíbený kavárně (nad velkým cappuccinem v takovým tom zákoutíčku s knihovnou) před nějakým zásadním životním rozhodnutím, je sice krásná, ale cesta k ní se zdá trošku trnitá, co?

No, tak přesně proto jsem vytvořila tenhle kurz! Abych vám ukázala, že stát se tarotovu čarodějkou vůbec není tak složitý. Naopak.

Nemusíte se biflovat žádný významy, ani se stresovat tím, co hroznýho vám výjde.

Můžete si prostě jenom HRÁT.

A sáhnout si tak na moudrost, o který jste nejspíš ani netušila, že ve vás dříme.

Co vám kurz přinese


Odvahu s těma kartama fakt konečně začít. Společně totiž zboříme všechny ty mýty, který vás teď nejspíš drží zpátky.

Dobrý pocit z toho, že víte, která bije. Nebudu vás zatěžovat zbytečnýma složitostma a dělat vám v tom guláš.

Praktická cvičení, díky nimž se dozvíte nejenom CO, ale taky JAK to dělat. Všechnu teorii tak budete mít podloženou praxí.

Způsob jakým se dobrat vlastních odpovědí na všechny svoje otázky. Kdykoliv a kdekoliv.

Ale hlavně…


Větší důvěru ve vlastní intuici, úsudek, rozhodnutí…Prostě v sebe.

Proč vlastně "čarodějkování"?

Protože tohle moje vymyšlený slovo v sobě obsahuje hlavní princip, kterej bych vám v kurzu chtěla předat.

Hravost.

Jsem totiž přesvědčená, že tarot nemusí být žádný tajuplný umění pro vyvolený, ale prostě zábava. Úžasnej nástroj pro práci s vlastní intuicí, který je dostupný všude a všem.

A proto čarodějkování. Protože s kartama si můžete hrát v lese, u rybníka, při polední pauze nebo třeba v peřinách nad kakaem.

Nemusíte vidět aury, cítit energie ani mluvit s duchama.

Stačí se jen dívat na obrázky. Na krásný obrázky. No, fakt!:-)

Já totiž věřím, že tarot je okýnkem do naší duše. 

Pomůže vám uvidět všechnu tu moudrost, kterou nosíte v sobě, jenom o ní ještě možná nevíte. 

Ukáže vám cestu dovnitř ke všem těm odpovědím, který zatím nejspíš hledáte někde tam venku. Třeba jako co je pro vás vlastně nejlepší. Jestli jdete správným směrem. Co vás drží zpátky. A co teda s tím.

A právě proto „Tarotové čarodějkování“.

Nezasvětím vás totiž do žádný okultní magie, ale do práce s intuicí, kterou používáte už dávno.

Společně jí jenom zvědomíme a posílíme v pořádně vypracovanej sval, kterej budete moct použít v jeho plným potenciálu, kdykoliv budete chtít.

za 899 Kč

Co všechno na vás v kurzu čeká?

 • 13 tématických videí (což jsou skoro 2 hodiny mojí mluvící hlavy. No, nekup to!)

 

 •  Interaktivní pracovní sešit plný praktických cvičení (to aby nezůstalo jenom u žvanění)

 

 • Praktické ukázky výkladů (protože tak se člověk stejně učí nejlíp)

 

 • Moje tajné tipy na tarotové zdroje a karty

 

 • Spousta legrace (živé vstupy půlročního kojence a tak) 

Holky řikaly...

Bavil mě lehký a nefatální tón kurzu. Ještě nejsem u konce se všemi videíčky a chybí mi i webináře doposlouchat, ale myslím, že dojem to nezmění. Super tipy, lehkost, praktické, nezahlcující… Všechno, co jsem od tohodle kurzu s tímhle názvem čekala.:-)

Natálie

„Ke kurzu jsem se dostala jako úplná tarotová panna, která sice byla od malička těmi barevnými kousky papíru fascinovaná, ale vždycky pro mě spadaly do takové kategorie „na to jsem moc chytrá.“ Cha, to určitě! Chytrá bych byla, kdybych se vykašlala na předsudky a začala se tarotům věnovat dříve. Díky kurzu tarotového čarodějkování jsem se naučila hlavně to, že odpovědi na všechny životní otázky už dávno máme v sobě, a osobně beru taroty jako takové moje veselé barevné roztleskávačky. Dokážou mi v těžkých chvílích říct: „To dáš, jsi nejvíc nejlepší!“ 

Naučila jsem se číst svoje karty hlavně intuitivně a neupínat se k výkladům, které pro nás předepsal někdo jiný. Vím teď, že stejná karta v různých situacích mi může pomoci pokaždé jinak, a že není nic jako zlá nebo špatná karta. Jsou vlastně jako taková malá zrcátka, a  je jen na nás, co v nich uvidíme. Díky, Karolí, že jsi mě to naučila. Změnila jsi mi tím život, opravdu.“

Nina

„Karolí, bylo to super! Zábavný (miluju tvůj humor), hezky strukturovaný, srozumitelný, často k zamyšlení… Líbilo se mi, ze jsi byla “po ruce” kdykoliv jsme potřebovali. Jen jedno mě štve – že už je konec a nebudou další dýchanky. Díky moc!“ 
Kristýna

Z kurzu jsem šíleně nadšená. Už v půlce jsem cítila to neuvěřitelný vzrušení, když cítíte, že vás něco děsně baví a chcete víc. Tehle pocit mám do teď. Konečně jsem se naučila s kartama pracovat, pravidelně je vytahovat, starat se o ně a celýmu tomu zmatku porozumět. Tajemný karty pro mě už nejsou tabu a taky hodiny neluštim výklady v knížkách a poslouchám svoji intuici. Karolí, klobouk dolů a posílám velké DĚKUJU!“ 
Šárka

Co v kurzu probereme

 • Jak tarot vlastně funguje a jestli jsou to vážně takový čáry
 • Jak probudit svojí intuici a napojit se na ten slavnej „hlas svýho srdce“
 • Kde najít ty nej tarotový karty a jak o ně pečovat
 • Jak se karet správně ptát
 • Co s tzv. temnýma kartama a jak se tarotu přestat bát
 • Jakýma pravidlama se při práci s kartama vlastně (ne)řídit 
 • Co dělat s výkladama, který vám nedávají smysl
 • A hlavně jak všechnu tu teorii převést do praxe

Co v kurzu NEprobereme

 • Významy jednotlivých karet. Ty si totiž můžete vygooglit během pikosekundy
 • Věštění budoucnosti. Protože na něj nevěřím. Věřím ve svobodnou vůli, díky níž můžeme kdykoliv změnit naše životní směřování
 • Jak zařídit, aby někdo něco… To je podle mě manipulace a s terapeutickým využítím tarotu, který praktikuju já, to nemá nic společnýho. #sorryjako
 • Numerologii, astrologii, komplexní výklady… Zkrátka všechny tyhle složitosti, který začátečníky spíš děsí, než aby jim pomohly. Jednou z hlavních myšlenek tohohle kurzu je JEDNODUCHOST. A u tý taky zůstaneme.

za 899 Kč

Kdo vlastně jsem a proč byste se měla učit zrovna ode mě?

IMG_0802

No, tak kromě toho, že jsem samozřejmě strašně bezvadná a vtipná a každej by se mnou chtěl hnedka být nej ka, tak už se tarotu věnuju přes 10 let. Za tu dobu jsem se v jeho výkladu stihla certifikovat (konkrétně v tarotové škole Heleny Kuželové), pomoct stovkám klientů nebo třeba vést několik tarotových workshopů tady v Austrálii.

Kromě práce s kartama mám za sebou i 3-letý certifikovaný kurz koučinku u kanadského S.W.A.T. Institutu, což neznamená, že jsem speciálně vycvičenej zabiják v kukle, ale tzv. “Simply Woman Accredited Trenér,“ neboli kouč osobního rozvoje pro ženy.  Vedle toho jsem taky hrdou držitelkou titulu MSc. (Master of Science neboli “Pán věd!” hehe) z medicínské antropologie.

V praxi tahle moje sbírka motýlů znamená, že prostě k člověku ráda přistupuju celostně. Kombinuju vědu, pragmatický, racionální postupy a metody koučinku s vnitřní prací se sebou sama, s intuicí a spiritualitou.

Proto se i všechny svoje výklady a práci s emocema snažím stavět nejen teoreticky, ale hlavně prakticky. Vědět, že máte mít ráda sama sebe je vám totiž trošičku na houby, pokud netušíte JAK na to.

IMG_20190421_170907_636

Jenže co když...

Je mi jasný, že máte asi plno otázek! Tak tady jsou odpovědi alespoň na některý z nich…

Naučíš mě v kurzu koukat do budoucnosti, Karolí?

Ne. Jak totiž píšu už výše, tak ve věštění budoucnosti vlastně nevěřím. Tenhle kurz vás nenaučí jak se stát médiem nebo nějakou vědmou. Je zaměřený na rozvinutí vaší přirozený intuice, důvěry ve vlastní pocity a ve schopnosti, který máte už teď.

A to jako nebudeme probírat jednotlivý karty?

Nebudeme, no. Příjde mi to totiž při tom množství informací na internetu tak trochu zbytečný. Navíc, jak v kurzu uvidíte, memorování se jednotlivých významů karet vážně není to hlavní.;-)

Co když zjistím, že nemám na kurz čas?

Ke všem materiálům z kurzu máte garantovaný přístup minimálně 2 roky, takže nebojte, za tu dobu si čas určitě najdete.;-)

Co když se mi nebude kurz líbit? Můžu ho nějak vrátit a dostat svoje peníze zpátky?

Ještě se mi nikdy nestalo, že by se někomu kurz nelíbil, nicméně pro případ, že byste si ho objednala a pak si to z jakýhokoliv důvodu rozmyslela to funguje tak, že poté, co vám příjdou přihlašovací údaje, máte 3 dny (včetně dne doručení) na zrušení svojí obejdnávky. 

Peníze vám vrátím, ale prosím, počítejte s tím, že vám bude z celkově zaplacené částky odečteno 500 Kč za náklady na administraci a materiály, které už jste obdržela.

Jakým způsobem můžu kurz zaplatit?

Zaplatit můžete dvěma způsoby z nichž si budete moct vybrat, jakmile kliknete na objednací tlačítko.

1) Online platbou přes PayPal pokud chcete platit hned kartou, cizí měnou a nebo ze svýho PayPal účtu. Nelekněte se, stránky jsou v angličtině a částka je v australských dolarech (AUD) + je k ní připočítaný transkační poplatek. Nemusíte se ale starat o žádný přepočty a výpočty kurzu, všechno bude uděláno za vás.;-)

2) Klasickým převodem z účtu

Můžu dostat nějakou slevu nebo zaplatit na splátky?

Platby na splátky bohužel nepřijímám a individuální slevy taky nedávám. Můžete si ale počkat a číhat na nějakou slevovou akci, který většinou dělám několikrát do roka.

Už jsem si kurz objednala. Co se bude dít dál?

Online platba: pokud jste kurz zaplatila přes online rozhraní GoPay nebo PayPal, tak byste měla být odkázána na stránku, která vaší objednávku potvrdí. Přihlašovací údaje a uvítací mail vám dorazí společně s dokladem během maximálně 48 hodin (všechno dělám manuálně vlastníma rukama, tak pardon!)

Platba převodem: pokud jste si vybarala platbu převodem a poslala mi mailem svojí objednávku, tak vám do 48 hodin pošlu fakturu s platebními údaji. Jakmile vaše peníze dorazí tam, kam mají, tak vaším směrem vyšlu přístupy do kurzu.

Zaplatila jsem, jsem přihlášená, ale žádný mail ani materiály jsem nedostala. Co mám dělat?

Ach jo, ta technologie! Nejdřív ze všeho si zkontrolujte, jestli vám můj e-mail nespadl do koše nebo do SPAMu. Pokud používáte Gmail, potom ho možná najdete někde mezi tzv. PROMOTIONS nebo reklamami.

Pořád nic? Napište mi na karolina@karolinadobrovska.com a společně to vyřešíme!